MENU
klinika
Trajneri i Kombëtares

Panucci merr përgjegjësinë, por s’largohet

Liga e Kombeve

Italia ngec sërish, Portugalia e para

Italia nuk arrin të ringrihet dhe vijon të ketë problem me gjetjen e golit. Ekipi...

Liga e Kombeve

Skocia poshtëron Shqipërinë, kuqezinjtë në D

Kombëtarja shqiptare rikthehet në “origjinë”, si njëherë e një kohë, kur e mbyllte grupin e...

Liga e Kombeve

Skocia po fiton 2-0, Kombëtarja me 10 lojtarë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Skoci, ku ekipi ynë kombëtar ka pësuar dy...

Liga e Kombeve

Shënon Skocia, Shqipëria mbetet me 10 vetë

Shqipëria po luan në Shkodër shansin e saj të fundit për të provuar një kalim...

Liga e Kombeve

Kosovë fantastike, tani mjafton një barazim

Kosova edhe njëherë tjetër ka konfirmuar momentin e mirë që po kalon në futboll, duke...

Liga e Kombeve, Shqipëri-Skoci

Formacionet zyrtare, surprizon Panucci

Shqipëria dhe Skocia do të përballen së bashku në orën 20:45 në “Loro Boriçi” të...

Basketboll, Kombëtarja

Turpërohen vajzat, humbin me 112 pikë diferencë

Që basketbolli shqiptar nuk është mirë, kjo dihet prej kohësh, por sot ka ardhur nga...

Ndeshja Shqipëri-Skoci

Shqiptarët e skocezët këndojnë “Xhamadanin”

Skocezët do të mbahen mend gjatë për atmosferën e krijuar në Shqipëri. Kur duhen edhe...

ATP Championship, Londër

Eliminohet Federer, e mposht një 21-vjeçar

Pas shkëlqimit për herë të fundit në vitin 2018, duket se Roger Federer ka filluar...

Moto GP, Valencia

Rrëzohet Marquez, ja si nisen nesër pilotët

Ka pasur surpriza gara për “pole position” në Valencia. Piloti spanjoll Maverick Vinales me Yamaha...

Kujtimet e skocezit Danny McGrain

“Në Shqipëri, frikë se do më prisnin mjekrën”

Kohët kanë ndryshuar shumë, shqiptarët mbajnë mjekra e barseta tani prej gati 30 vitesh, por...

REKLAMA