MENU
klinika
Hapi galopant i mesfushorit kuqezi

Kontratë 5-vjeçare, ja sa do përfitojë Asllani tek Inter

104 maratona në 104 ditë radhazi

Rekord, atletja me aftësi të kufizuar përshkon 4300 km

Jacky Hunt-Broersma ka përshkuar në total 4300 kilometra duke vrapuar çdo ditë për më shumë...

Çmimi që duhet të paguajnë

Juventusit i duhen pará, Vrioni në “ankand”

Juventus po mendon një strategji të re për të mbushur arkat e klubit, në mënyrë...

Kryeson Mbappe

Lojtarët më të shtrenjtë, as një në “top 10” nga Serie A

Faqja e specializuar në analizën dhe statistikat e futbollit (CIES) ka sjellë së fundmi një...

Tenis

Ndërron shtetësinë për të luajtur në Wimbledon

Dje ishte një teniste me nënshtetësi ruse, sot është një gjeorgjiane. Natela Dzalamidze ka vendosur...

Ofron deri në 35 mln euro

Klubi që po insiston më shumë për Brojën

Armando Broja është në qendër të merkatos, në këtë dritare transferimesh. Ylli shqiptar, falë paraqitjeve...

Pamjet e rusit bëhen virale

Numri 1 në tenis i bërtet trajnerit, ai braktis ndeshjen

Pavarësisht se është numri 1 në botë, tenisti rus Daniil Medvedev nuk po e shijon...

Të ardhurat për refugjatët

Topi i finales së Champions 2022 shitet në ankand

Topi i përdorur në finalen e Champions League, mes Liverpool dhe Real Madrid, është shitur...

Ish-sulmuesi i Barçës dhe Inter

Eto’o dënohet me 1 vit e 10 muaj burg në Spanjë

Telashe të tjera për ish-sulmuesin kamerunas, Samuel Eto’o, dikur futbollist i Barcelonës, Inter dhe shumë...

Në Mallorca

Aksidenti, shkatërrohet makina 1.7 mln euro e Ronaldos

Makina e Cristiano Ronaldos është përfshirë në një aksident në Mallorca. Përplasja është duke u...

Rrëfimi i mbrojtësit gjerman

“Më kërkoi edhe Barça”, Rudiger prezantohet te Real

I veshur elegant, me një kostum me kuadrate ngjyrë kafe dhe i shoqëruar nga gruaja...

8 stadiume në 5 qytete

“Çmenduri” për Botërorin, kostoja e një tifozi

Më shumë se 1 milion tifozë pritet të zbarkojnë në Katar për Botërorin e këtij...

REKLAMA