MENU
klinika
Williams për rekord

Përcaktohen finalistet e US Open

Liga e Kombeve

Nuk ka fitues mes Gjermanisë dhe Francës

Ka startuar sonte në mbrëmje Liga e Kombeve, kompeticioni më i ri nga Europë organizuar...

Eliminatoret “Euro 2021”

Nuk ka mrekulli, Spanja mposht Shpresën

Kur pak a shumë fati është i përcaktuar, atëherë nuk është se të mbetet shumë...

Ylli i NBA

James, shifra si asnjë sportist tjetër në botë

Blerja e LeBron James nga Los Angeles Lakers ka qenë lajmi më i madh i...

Kapiteni: Nis një epokë tjetër

Ansi Agolli: Gjithnjë i gatshëm për Kombëtaren!

Ansi Agolli, kapiteni i kombëtares së Shqipërisë, është gati ta ndihmojë përfaqësuesen që ta nisë...

Flet trajneri i Kombëtares

Panucci snobon Nishanin: Gati për Izraelin!

Christian Panucci, trajneri i kombëtares së Shqipërisë, ka folur sot në konferencë për shtyp në...

Shiheni "perlën" e tij

Goli i Rashicës, më i bukuri i javës në Bundesliga

Lojtari me origjinë shqiptare që luan me përfaqësuesen e Kosovës, Milot Rashica, ka bërë një...

Masat ekstreme

Policia “blindon” Elbasanin ndaj Izraelit

Nesër në mbrëmje, në orën 20:45, në stadiumin “Elbasan Arena” do të luhet ndeshja Shqipëri-Izrael,...

Nigeriani nënshkruan në Londër

E rrallë, Arsenal firmos me 9-vjeçarin

Arsenal ka shtuar një tjetër lojtar në akademinë e tij teksa ka nënshkruar me 9-vjeçar...

Padia e trajnerit ndaj ish-Presidentit

Menaxheri Haxhia: Nishani gaboi me Panuccin

Çështja e zjarrtë e ditëve të fundit në vendin tonë para ndeshjes me Izraelin është...

Ish-presidenti i Milanit

Rikthehet Berlusconi, blen klubin e futbollit

Silvio Berlusconi nuk ndahet dot nga futbolli dhe pas një pushimi të shkurtër që kur...

Starton me Gjermani-Francë

Sot nis Liga e Kombeve, detajet dhe grupet

Kur UEFA paralajmëroi krijimin dhe strukturën e Ligës së Kombeve, pati shumë konfuzion. Formati është...

REKLAMA