MENU
klinika
Shkatërrohet Sauber i Ericsson

Panik në Monza, piloti aksidentohet keq

Futbollisti i Kombëtares në Skoci

Zyrtare, Rangers konfirmon Eros Grezdën

Klubi i Rangers në Skoci konfirmon nënshkrimin e futbollistit shqiptar Eros Grezda për një kontratë...

U transferua te Brondby

Prezantimi special i lojtarit të Kosovës…

Përfaqësuesja kosovare e futbollit është rritur shumë dhe lojtarët kanë filluar të kalojnë në ekipe...

Mesazhi i ish-kapitenit

Cana flet si tifoz: Mbështeteni Kombëtaren!

Kombëtarja shqiptare ka një ndeshje shumë delikate më 7 shtator në “Elbasan Arena” përballë Izraelit...

Shorti për sezonin 2018-2019

Përcaktohen grupet e Europa League

Pas Champions League, sot është hedhur po në Montecarlo shorti i fazës me grupe të...

Kombëtarja U-21

Bushi shpall listën e Shpresës ndaj Spanjës

Trajneri i ekipit kombëtar U-21, Alban Bushi shpalli sot përpara mediave edhe listat përkatese për...

Tenis, US Open

Short kapriçoz për motrat Williams

Shorti ka qenë kapriçoz për dy motrat Williams në turneun amerikan të tenisit US Open....

Shqipëri-Skoci, më 4 shtator

Grima shpall listën e Kombëtares së femrave

Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit për femrat, Armir Grima, ka dalë sot në një...

Nuk grumbullohet talenti

Sulmuesi shqiptar nuk merr ftesë nga Panucci

Lista zyrtare nuk është publikuar ende, por lojtari i talentuar i Anderlecht, Kristal Abazaj, nuk...

Jo vetëm Champions dhe Europa League

Kompeticion i tretë pritet në Evropë nga UEFA

Dikur ishin 3 kompeticione, por më pak ekipe. UEFA ka menduar që të rikthejë një...

Europa League

Shkëndija humb dy penallti, nuk hyn në grupe

Tifozët shqiptarë anembanë botës kanë shpresuar të kishin të paktën një skuadër në grupet e...

Çmimi prestigjoz

UEFA zgjedh futbollistin më të mirë të sezonit

Ka pasur një dilemë për futbollistin e sezonit, të paktën për tifozët. Luka Modric është...

REKLAMA