MENU
klinika
NBA

LeBron James: Lakers, jo më thjesht play-off

Sokol Cikalleshi

Sulmuesi i Kombëtares firmos me ekip të ri

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, rikthehet në Superligën turke shumë shpejt, edhe pse e...

Administratori i Flamurtarit

Sinan Idrizi: Jo bojkot garës, të forcohet ligji!

Dy ditët e fundit, Safet Gjici dhe Ardjan Takaj, përkatësisht presidenti i Kukësit dhe i...

Boks, peshat e rënda

Joshua harron Furyn, piketon Dillian White

Pas marrëveshjes që Tyson Fury dhe Deontay Wilder arritën mes tyre për të dueluar në...

Trajneri flet edhe për Ozil

Joachim Low shpall listën, rikthehet talenti

Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low, ka shpallur listën e futbollistëve për ndeshjen e Ligës së...

Portieri i Kombëtares shqiptare

E bujshme, Inter mund të marrë Strakoshën

Gjatë verës pati sirena merkatoje nga Liverpool, por duket klubi anglez mori Alisson dhe Straskoha...

Anulimi i garës

Arsyet pse s’u zhvillua Moto GP në Silverstone

Anulimi i garës së Çmimit të Madh të Britanisë së Madhe në Moto GP për...

Qëndron në Torino

Cristiano Ronaldo refuzon kombëtaren

Cristiano Ronaldo ka në kokë vetëm ekipin e Juventus. Sulmuesi bardhezi ka vendosur të refuzojë...

US Open, New York

Pretendentët kalojnë pa problem turin e parë

Janë luajtur ndeshjet e fundit të raundit të parë të grand slam të US Open,...

Champions League

AEK dhe Ajax në grupe, eliminohen kroatët

Champions League ka prerë sonte 3 bileta për në fazën në grupe. Rikthehet AEK i...

Tërheqja e radhës

Një tjetër lamtumirë nga kombëtarja angleze

Një tjetër largim nga Kombëtarja e Anglisë pa nisur Liga e Kombeve. Jamie Vardy ka...

NBA

Dy lajme të mira për Boston Celtics

Lajme të mira për skuadrën e Boston Celtics, pasi dy nga lojtarët e saj më...

REKLAMA