MENU
klinika
Liga e Kombeve

Gol i Xhakës, Shqipëria kalon në avantazh

Loriku flet para Shqipëri-Izrael

Cana tregon se kujt do ia jepte shiritin e kapitenit

Në prag të ndeshjes Shqipëri-Izrael, ish-mbrojtësi i Kombëtares kuqezi, Lorik Cana, ishte i pranishëm në...

Ndeshja në Azerbajxhan

Kosova e nis me një pikë Ligën e Kombeve

Përfaqësuesja e Kosovës e ka nisur me barazim 0-0 këtë fushatë të parë të kompeticionit...

Tifozi i kuqezinjve

Gianni De Biasi nuk i ndahet Kombëtares

U bë më shumë se një vit, më saktë që prej qershorit të vitit të...

Ndeshja e Ligës së Kombeve

Azerbajxhan-Kosovë, futbolli “fshin” politikën

Pas pak, në orën 18:00, në kuadër të Ligës së Kombeve, Azerbajxhani do të presë...

Masa esktreme të policisë

Ndeshja me Izraelin, blindohet “Elbasan Arena”

Afër stadiumit “Elbasan Arena” është e vështirë të afrohesh nëse nuk ke një biletë për...

Probleme për “pancerat”

U rikthye, por njofton largimin nga Gjermania

Kombëtarja e Gjermanisë nuk po gjen qetësi. Mbrëmë ekipi gjerman nuk shkoi më shumë se...

Masat ekstreme të policisë

Tifogrupi bojkoton ndeshjen e Kombëtares

Pas ndeshjes së parë me Izraelin dy vjet më parë, tifogrupi më i zjarrtë i...

Sot, ndeshja në Ligën e Kombeve

Shqipëri-Izrael, gjithçka nis nga e para…

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë sonte në mbrëmje, nga ora 20:45, sfidën e...

Williams për rekord

Përcaktohen finalistet e US Open

Serena Williams do të jetë shumë pranë thyerjes së rekordit të Margaret Court, me 24...

Liga e Kombeve

Nuk ka fitues mes Gjermanisë dhe Francës

Ka startuar sonte në mbrëmje Liga e Kombeve, kompeticioni më i ri nga Europë organizuar...

Eliminatoret “Euro 2021”

Nuk ka mrekulli, Spanja mposht Shpresën

Kur pak a shumë fati është i përcaktuar, atëherë nuk është se të mbetet shumë...

REKLAMA