MENU
klinika
Girona-Barcelona në Amerikë

Leo Messi, i pari në SHBA nga La Liga

Flet drejtori i Crvena Zvezda-s

Serbi: Detyra jonë të mbrojmë Shaqirin

Duket e pabesueshme që një serb të thotë diçka të tillë për një shqiptar, por...

Shqiponja në Botëror

Xhaka e Shaqiri: Ndjesë, nuk e bëjmë më!

Në hotelin ku është grumbulluar kombëtarja e Zvicrës për fidat e radhës në Ligën e...

Tenis, US Open

Federer pas eliminimit: S’merrja dot frymë

Surpriza më e madhe e grand slam të US Open mbetet padyshim eliminimi i tenistit...

UEFA Youth League

Allegri zbulon kundërshtarin e Vllaznisë

Ekipi i Vllaznia ka mësuar sot kundërshtartarin për UEFA Youth League. Skuadra shkodrane do të...

Mesfushori i Kombëtares

Memushaj: Nuk kemi Messin, por jemi grup

Ditën e sotme, nga rezidenca kuqezi në Durrës, kanë dalë në konferencë për shtyp dy...

Flet sulmuesi kuqezi

Balaj: Kombëtarja nuk gjykohet nga miqësoret

Sulmuesi kuqezi Bekim Balaj ka folur sot para mediave në kuadër të ndeshjes për Ligën...

Shqiptarët në Itali

Nga Hysaj te Veseli, pagat e tyre në Serie A

Në Serie A italiane aktivizohen një numër relativisht i lartë i futbollistëve shqiptarë, si Hysaj,...

Rasti më i çuditshëm (Video)

Goli anulohet, arsyen e di vetëm gjyqtari

Ka shumë raste kur golat anulohen, por gjithnjë ka një arsye, ndoshta nganjëherë anulohen gabim,...

Mashtrimet fiskale në Spanjë

Mourinho pranon 1 vit burg për 3.3 mln euro

Duket pak e habitshme që një trajner që ka miliona e miliona euro të mos...

Argjentinasi flet për rivalin tij

Messi: Nuk e mendoja se Cristiano Ronaldo…

Është surprizuar me transferimin, pasi as Lionel Messi nuk e priste largimin e Cristiano Ronaldo-s...

Shqiptari shënoi gol

Festoi me shqiponjë, vendimi për Mustafin…

Shkodran Mustafi shënoi një gol të bukur në ndeshjen e Arsenalit përballë Kardifit dhe menjëherë...

REKLAMA