MENU
klinika
“Është koha për ndryshim”

Ish-portieri më i mirë në botë kandidon për president

Titulli i katërt në 7 vjet

Triumfojnë Warriors, shpallen kampionë në NBA

Golden State shpallet kampion i NBA. Warriors fituan 103-90 në fushën e Boston Celtics në...

Haaland më i kushtueshmi

Yjet e futbollit që do t’i mungojnë Botërorit 2022

Botërori i Katarit do të ketë disa mungesa të mëdha. Për shkak të mos kualifikimit...

Thomas Strakosha

“Që fëmijë kam ëndërruar të luaj në Premier League”

Thomas Strakosha po kërkon për ekip të ri pas mbylljes së aventurës me Lazion. Portieri...

Mesfushori shkodran

Zgjedhja e çuditshme, Krymi firmos në Bjellorusi

Shakhtyor Soligorsk ka prezantuar ditën e sotme Ardit Krymin si lojtarin më të ri të...

Zyrtarizimi nga vetë klubi

Goditje treshe në një ditë, Kukësi prezanton blerjet

Kukësi mendon të rikthehet sa më shpejt në majën e futbollit shqiptar pas dy sezoneve...

Urimi për ditëlindje

Duka nuk harron De Biasin: Bashkudhëtar i triumfit historik!

Sot, Gianni De Biasi, ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, tashmë në drejtimin e Azerbajxhanit, mbushi 66...

Formula 1

Leclerc nuk dorëzohet: Kampion bote që këtë sezon!

Pas zhgënjimit në Baku, piloti i Ferrarit, Charles Leclerc, synon të rikthehet te fitorja këtë...

Ku do të luajë sulmuesi shqiptar?

Arsyeja pse Spezia nuk blen dot kartonin e Manajt

Rey Manaj mbylli një sezon pozitiv me Spezia-n, 5 gola të shënuar, asiste dhe shumë...

Kroatja Mana Maria Markovic

Futbollistja më seksi në botë: Mos më quani të tillë!

Futbollistja kroate Ana Maria Markovic shpesh është quajtur si lojtarja më e bukur në botë,...

Pas denoncimit nga La Liga

“Zgjohet” UEFA, po heton llogaritë e PSG-së

“Një kërkesë për informacion në lidhje me llogaritë tuaja”. Kështu titullohet shkresa që ka mbërritur...

Ndihmë fëmijëve

Kampion edhe jashtë fushe, gjesti i madh i Messit

Lionel Messi nuk ka dashur të mungojë në inaugurimin e Qendrës së Tumorit Pediatrik SJD...

REKLAMA