MENU
klinika
Botërori i Volejbollit të Femrave

Brazili kalon Kenian, e pathyeshme Serbia

Rikthimi i Zlatan

Ibra te Milan? Gattusso: Pyesni drejtuesit

Trajneri i Milan-it, Gennaro Gattuso, nuk e përjashton mundësinë e rikthimit të Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi...

Kategoria Superiore, java 7

“Ringjallet” Tirana, bie Flamurtari

Janë luajtur 3 ndeshjet e para të javës së 7-të të Kategorisë Superiore në futboll,...

Propozimi i kreut të Juventus

Plani i Agnellit: Massimo Moratti, president

Një propozim që duket se ka trazuar “ujërat” në futbollin Italian. Massimo Moratti në rolin...

Risia e Kombëtares

Giacomo Vrioni, zbulimi i fundit i Panuccit

Mes tre risive të të grumbulluarve të Panuccit për ndeshjen miqësore me Jordaninë më 10...

Ish-kapiteni i Kombëtares

Lorik Cana, baba për herë të dytë?!

Ish-kapiteni i ekipit kuqezi, Lorik Cana, ka rrëfyer në emisionin “Ëake Up” këtë mëngjes se...

Sulmuesi i Shpresës

Durmishaj, basti i fituar i ekipit grek

Herën e fundit shënoi dy gola, por ai nga ndeshja në ndeshje po luan mirë...

Maria Sharapova

“Gënjeshtra më e madhe që shkruan për mua”

Ish-numri 1 në botë në tenisin e femrave, bukuroshja ruse Maria Sharapova, ka reguar për...

Ndeshjet e dyta në grupe

Champions, sot jo vetëm Kane ndaj Messit…

Pas surprizave të një nate më parë, ku ngecën Bayern Munchen, Manchester United dhe humbi...

Champions League

Ngec United dhe Bayern, thyhet Real Madrid

Ndeshjet e dyta në grupet e Champions League kanë dhuruar një nga surprizat më të...

Champions League

City fiton me vuajtje, tripletë e Dybala

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të mbrëmjes së sotme në Champions League. Juventus ka...

Prurja e re e Panuccit

Risia e Kombëtares: Shumë i lumtur!

Kastriot Dermaku, Myrto Uzuni dhe Egli Kaja. Të tre këta ishin risitë e listës së...

REKLAMA