MENU
klinika
Ish-kryeministri anglez

Tony Blair, president i Premier League?

Grupet E, F, G e H

Champions, sot Real-Roma dhe të tjerat…

Kampionët në fuqi të Champions League, Real Madrid, do të nisin mbrojtjen e titullit pa...

Champions, ndeshjet e para në grupe

Pesë gola në “Anfield”, Liverpool thyen PSG-në

Liverpool ka shpërdoruar në ndeshjen e parë të grupit në Champions League, teksa nga avantazhi...

NBA

Kevin Durant do të luajë me LeBron James?

Pas LeBron James një tjetër yll që pritet t’i bashkohet skuadrës së Lakers është Kevin...

Champions League, Grupi B

Tripletë e Messit, përmbysje e bukur e Interit

Super Lionel Messi! Një start perfekt i Champions League këtë sezon, duke shënuar 3 gola,...

Ekipi i Skënderbeut

Meshkujt po shkëlqejnë, femrat “shkrihen”

Ekipi i femrave të Skënderbeut nuk ekziston më. Pas 3 vjetëve, skuadra është shkrirë. Në...

Supergoli i “Pleshtit”

Champions, Messi regjistron “viktimën” e 30-të

Leo Messi po përballet sot me Champions-in e tij të 15-të. Me përjashtim të edicionit...

Braziliani bëri gjest të shëmtuar

Costa e pëson për pështymën, del vendimi

Vendimi për gjestin e anësorit brazilian Douglas Costa ka qenë lajmi i ditës në futbollin...

Miqësorja e U-15

Kombëtarja humb në Korçë ndaj Maqedonisë

Shqipëria U-15, e drejtuar nga trajneri Eqerem Memushaj, është mundur 1-2 nga fqinjët e Maqedonisë,...

Reagimi i presidentit për trajnerin

Remzi Ejupi: Prishtina nuk është ekip lagjesh!

Presidenti i Prishtinës, Remzi Ejupi, ka reaguar me një deklaratë të gjatë, botuar në faqen...

Aksidenti në Medellin

Makina përplas kryesuesin e Maratonës

Po garonte i qetë, por kur dukej se gjithçka përfundoi më së miri në “Medellin...

Racizëm në Rumani

Sulm me thikë dy basketbollistëve amerikanë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rumani, ku dy basketbollistë amerikane që luajnë me...

REKLAMA