MENU
klinika
Igli Tare për lojtarët shqiptarë

“Alisson u shit 80 mln euro, Strakosha kushton…”

Premier League, Java II

Salah merr penallti, Liverpool fiton jashtë

Liverpool nuk ka shkëlqyer si në ndeshjen e parë, por e rëndësishme është se ka...

Ylli I NBA

Stephen Curry bën një premtim për Warriors

Besnikëritë në kohët e sotme me një skuadër janë të rralla, por ka sportistë që...

Basketboll, Lojërat Aziatike

Unike, ndjesa publike e 4 lojtarëve japonezë

Japonia është një nga vendet më me disiplinë në botë. Një ngjarje unike ka ardhur...

Merkatoja vlonjate

Flamurtari prezanton dy goditjet e fundit

Flamurtari, një skuadrat më aktive në këtë fundmerkatoje, ka zyrtarizuar edhe dy blerjet e reja....

Dhurata për fëmijët

Surpriza më fantastike e bërë nga tifozët

Jemi mësuar të shohim pamje kur futbollistë apo sportistë të ndryshëm dhurojnë fanella për fëmijët...

Artet marciale mikse

Pas UFC, Rousey kampione edhe në WWE

Kampione e dyfishtë, një histori suksesi që pak arrijnë ta bëjnë në artet marciale, për...

NJOFTIMI edhe për Çmimet

Sportelet ku i gjeni biletat e Shqipëri-Izrael

Ka nisur shitja e biletave për ndeshjen e parë zyrtare eleminatore të ekipit kombëtar të...

Trofeu, më 30 gusht

UEFA shpall 3 kandidatë për “Lojtarin e Vitit”

UEFA ka shpallur 3 kandidatët për çmimin “Futbollisti më i mirë i sezonit”. Luka Modric,...

Klubi korçar për Partizanin

Skënderbeu: Tifozët e kuq, përkrahje politike

I menjëhershëm ka qenë edhe kundërpërgjigja e klubit të Skënderbeut pas deklaratës së bërë nga...

Dhuna në Korçë

Reagon Partizani: Përgjegjës, klubi pritës

Pas ngjarjeve në Korçë, në ndeshjen hapëse të Kategorisë Superiore në futboll, skuadra e Partizanit...

Sektori i edukimit në FSHF

Datat e rinovimeve të diplomave për trajnerët

Sektori i edukimit dhe i liçensimit pranë FSHF ka bërë me dije sot datat e...

REKLAMA