MENU
klinika
NBA

Golden State mposht edhe Bulls, Bucks e Lakers bien sërish

Kualifikueset e Katar 2022

Jorginho gabon nga penalltia, Italia vë në dyshim Botërorin

Kandidati për “Topin e Artë” gabon sërish nga pika e bardhë e penalltisë dhe Italia...

Kualifikueset e Botërorit 2022

Anglia zbret me “këmbë në tokë” Shqipërinë

Anglia shkatërron Shqipërinë në ndeshjen e parafundit të kualifikueseve të Botërorit 2022, duke fituar 5-0...

Kualifikueset e Botërorit 2022

Anglia turpëron Shqipërinë për 33 minuta

Nuk ka asnjë mrekulli, madje Kombëtarja shqiptare turpërohet brenda 33 minutave në Wembley ndaj Anflisë,...

U-21 zbret i treti

Shpresa bie në Slloveni, Muçi humb penallti

Rezultati flet për një ndeshje të humbur keq, por në fakt ishte krejt e kundërta....

Ndeshja me Anglinë

Çpo ndodh me Brojën, nuk ndodhet as në stol?!

Edy Reja habit vërtet sonte, së pari në portë zgjedh Thomas Strakoshën (kohët e fundit...

Shkrimi për 20-vjeçarin

U rrit në Angli, mediat britanike “zbërthejnë” Brojën

Gjithë sytë e tifozëve shqiptarë sot janë te ndeshja Angli-Shqipëri, që do të luhet në...

"Idhujt e rinisë mbeten të tillë edhe sot"

Buffon takon idhullin e tij, nuk e besoni se kush është

Edhe legjenda si Gianluigi Buffon kanë idhujt e tyre. Super Gigi ka patur mundësinë të...

Futbollistët i dhurojnë një bluzë

Kombëtarja surprizohet nga tifozi special i kuqezinjve

Kombëtarja shqiptare ka pasur sot një vizitë speciale para ndeshjes me Anglinë. Djaloshi shqiptar Danilo...

Xavi i "hap derën"

Synimi është Botërori i katërt, Dani Alves te Barça

Dani Alves do të rikthehet te Barcelona. Klubi katalanas është duke finalizuar detajet e rekrutimit...

Formula 1

Hamilton drejt penalizimit për garën e Brazilit

Sikur të mos mjaftonte paraqitja jo fort e mirë e Mercedes në garën e fundit...

Ka pak dilema

Si pritet të luajë Kombëtarja sot në Angli

Kuqezinjtë u kanë dhënë dorën e fundit përgatitjeve për ndeshjen me Anglinë, ku luhen shanset...

REKLAMA