MENU
klinika
NBA

Bucks e Jazz nuk zhgënjejnë, Clippers 5 fitore radhazi

Zeni Çela: T’i akordohet titull

Shuhet ish-futbollisti i Skënderbeut dhe i Kombëtares

Një lajm i trishtë vjen nga futbolli shqiptar ku është ndarë nga jeta ish-portieri i...

Mediat angleze

“Ronaldo ikën nëse nuk United nuk hyn në Champions”

Manchester United është aktualisht në krizë, me paraqitje dhe rezultate të dobëta që e kanë...

Situata e sulmuesit argjentinas

Messi mund të kthehet te Barça më shpejt nga sa mendohej

Ardhja e Xavi Hernandez si trajner i Barcelonës ka trazuar disa gjëra, për mirë në...

Situata e portierit shqiptar

Sheikët sauditë kërkojnë Strakoshën te Newcastle

Me emërimin e trajnerit të ri Eddie Hoëe në krye të Neëcastle, sheikët sauditë po...

Rëfimi unik i Elseid Hysajt

“Më mirë 1 pikë në Angli, sesa fitore në derbi”

Shqipëria flirtoi me një ëndërr të madhe, teksa ishim shumë pranë fazës “play-off”, megjithatë ka...

Medalistët olimpikë, nga 61-66 vjeç

Tre kampionë humbin jetën për 2 muaj, nisin spekulimet

Atletika ruse është tronditur muajt e fundit nga vdekja e 3 ish-sportistëve kampionë në disiplinën...

Pistorius ka bërë 6 vjet burg

Vrau të fejuarën, atleti drejt lirisë me kusht

Atleti afrikano-jugor Oscar Pistorius, pasi ka shlyer gjysmën e dënimit prej 13 vitesh e 5...

Frederik Veseli

“Gjimshiti dhe Broja, mungesa që peshojnë te Kombëtarja”

Në prag të ndeshjes të së premtes ndaj Anglisë, e vlefshme për fushatën kualifikuese të...

Dyshimi për sulmuesin

Armando Broja mungon ndaj Anglisë?

Shqipëria ka humbur edhe një pjesë të rëndësishme të organikës së saj, Armando Brojën. Pas...

Qazim Laçi

“Prania në Kombëtare më emocionon gjithnjë”

Në prag të ndeshjes të së premtes ndaj Anglisë, e vlefshme për fushatën kualifikuese të...

Historike për Kombëtaren

“Wembley” me kapacitet të plotë ndaj Shqipërisë

Ndeshja mes Anglisë dhe Shqipërisë do të jetë historike për përfaqësuesen shqiptare të futbollit, pasi...

REKLAMA