MENU
klinika
NBA

Ngjeshet kreu në Lindje, Lakers bien sërish

Kualifikueset e Katar 2022

Italia zhgënjen dhe mbetet në play-off, Zvicra në Botëror

Kthehet makthi i Italisë për t’u kualifikuar në Botëror. Ashtu si përpara Botërorit në Rusi...

Kualifikueset e Botërorit 2022

Kombëtares i mjafton një penallti për rekord

Një sukses me shumë vuajtje përballë një rivali direkt, por ajo që vlen në fund...

Kualifikueset e Botërorit

Kombëtarja nuk gjen dot golin ndaj Andorrës

Pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Andorrës ka përfunduar në barazim pa gola. Kuqezinjtë kanë...

Reja improzivon

Formacioni zyrtar i Kombëtares ndaj Andorrës

Kombëtarja shqiptare e futbollit luan sot në 20:45 me Andorrën në “Air Albania”. Sfida e...

Në fokus Olimpiada “Paris 2024”

Kampionet olimpike kryejnë stërvitje në Golem

Federata Shqiptare dhe ajo Kosovare e Xhudos kanë organizuar gjatë ditëve të fundit një kamp...

Padrejtësia dhe gafa e gjykimit

Ronaldo kishte të drejtë, goli fantazmë i mohoi Botërorin

A ju kujtohet ky gol i Cristiano Ronaldos në Beograd, ndeshjen e parë kualifikuese të...

E konfirmon trajneri

Argjentina injoron PSG-në, Messi titullar ndaj Brazilit

Në ndeshjen ndaj Uruguajit, ku Argjentina fitoi 1-0, Lionel Messi hyri si zëvendësues në mesin...

Ish-numri 1 në lojën dyshe

Akuzoi zv.kryeministrin për dhunë seksuale, zhduket tenistja

“Ku ndodhet Shuai Peng”. Është ky apeli që bota e tenisit po bën kohët e...

Nxënësi i Hagit

15-vjeçari që shkroi historinë e Rumanisë

Një 15-vjeçar shkroi historinë në futbollin ndërkombëtar me Rumaninë. Po flasim për Enes Sali, i...

Sonte, në 20:45

Reja rindërton ekipin, ja si pritet të luajë ndaj Andorrës

Kombëtarja shqiptare do të luajë me shumë ndryshime në ndeshjen ndaj Andorrës. Edy Reja ka...

NBA

Warriors dhe Clippers mposhten pas 7 fitoreve radhazi

Më në fund, pas 7 fitoreve radhazi në Konferencën e Perëndimit në NBA, mposhtet Golden...

REKLAMA