MENU
klinika
Legjenda e Romës pritet të flasë

I quajtën vajzën e vogël “spiune”, tërbohet Totti

Në fund të vitit

Kampioni i Formula 1 lajmëron tërheqjen

Është parë gjithnjë si pasardhësi i Michael Schumacher dhe deri në një farë pikë arriti...

Eliminohen kampionët e Zvicrës e Greqisë

Sa shumë surpriza në turin e dytë të Champions

Ndeshjet e turit të dytë të Champions League kanë dhuruar rezultate shumë të rëndësishme, e...

Ndjekin Milan e Chelsea

Inter, shpërdoruesi më i madh i dekadës së fundit

Shumat që po investohen në futboll vitet e fundit janë marramendëse. Por mes shumë faktorëve...

"Chi" zbardh tradhtinë e Tottit

Ilary punësoi një hetues privat pas asaj që i tha vajza e vogël

Revistzheve të kapura nga Totti në telefonin e Ilary nga një burrë misterioz në Milano....

Sulmuesi kuqezi

Broja në stërvitje, koha t’i tregojë Tuchel sa vlen

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Broja, ishte i pranishëm në stërvitjen e skuadrës së parë...

Gjatë Botërorit

FIFA konfirmon rregullin e alkoolit në Katar

Siç dihet, në vendet arabe të Lindjes së Mesme, alkooli është i ndalur në vendet...

Reagojnë serbët, thirrje UEFA-s

“Vrite serbin”, tifozët shqiptarë e kroatë bëhen bashkë

Tifozët shqiptarë dhe ata kroatë janë bërë përsëri bashkë me thirrje fyese ndaj serbëve. Kjo...

Si ndikoi familja e pilotit

Fotografoi Schumacher dhe kërkoi 1 mln euro, “varroset” gjithçka

Familja e Michael Schumacherit ka luftuar për t’i “varrosur” sekretet e fotografisë së legjendës së...

United nuk rri duarkryq

Ndizet merkato, Neymar pasuesi i Ronaldos?

Manchester United duket se po merr në konsideratë mundësinë për ta zëvendësuar Cristiano Ronaldo-n me...

CR7 me "valixhe në duar"

Tifozët kërcënojnë, Atletico i mbyll derën Ronaldos

Cristiano Ronaldo ka mbetur me valixhe në duar dhe nuk dihet se ku do të...

Gjyqi, 4 javë para Botërorit

Mashtrimi, Neymar rrezikon 5 vjet burg

Zbulim tronditës nga Spanja, ku pretendohet se ish-futbollisti i Barcelonës, aktualisht pjesë e PSG-së, Neymar...

REKLAMA