Menu
Femrat U-20

Beach Volley, Kosova shpallet kampione Ballkani

Protagonistja Arineta Mula

Alpinistja kosovare ngre flamurin shqiptar në malin më të lartë në Rusi

Alpinistja kosovare Arineta Mula ka arritur sot të ngjitet në malin më të lartë në...

Mesfushori shqiptar

Granit Xhaka mund të largohet nga Arsenali, e kërkojnë në Itali

Granit Xhaka mund të lërë Arsenalin dhe të kalojë në kampionatin italian. Ky është lajmi...

Superkupa e Francës

PSG e nis me trofe, “poker” golash ndaj Monacos (Video)

PSG nuk njeh rivalë në Francë. Ekipi i drejtuar nga Tuchel ka fituar 4-0 ndaj...

Sfida në UFC

Është zyrtare, McGregor rikthehet me një duel në tetor

Sporti i UFC-së është një nga më të ndjekurit në mbarë botën dhe padyshim një...

Basketboll Meshkuj

Zyrtare, Shqipëria me dy skuadra në Ligën Ballkanike

Tirana dhe Teuta janë dy skuadrat shqiptare që do të luajnë në edicionin e radhës...

Kuqezinjtë në lëvizje

Plot 10 futbollistë të Kombëtares janë në merkato…

Pothuajse një formacion i Kombëtares shqiptare e sheh veten në merkato. Janë të paktën dhjetë...

Mesfushori shqiptar i Lazios

Igli Tare për Valon Berishën: Një luftëtar që nuk dorëzohet

Një nga blerjet e Lazios në merkaton e verës ishte edhe Valon Berisha, lojtari i...

Sulmuesi argjentinas

Prezantohet Higuain: Sfida ime? Të rikthejmë Milanin e madh

Milan ka edhe një herë një sulmues të nivelit të lartë. Gonzalo Higuain, i pranishëm...

Revolucioni në Angli

Risia e Premier League, lejohen celularët dhe tabletët në pankinë

Duke nisur nga ky sezon, në Premier League do të lejohen që të përdorin telefonat...

Formula 1

Ricciardo ikën zyrtarisht nga Red Bull, gati për Ferrarin

Tashmë është zyrtare, Daniel Ricciardo nuk do të garojë me Red Bull sezonin e ardhshëm,...

Dueli i shekullit

Floyd Mayweather fton Manny Pacquiaon për revansh

U quajt dueli i shekullit në boksin profesionist, por më shumë nga të ardhurat financiare...