MENU
klinika
Videoja e bërë virale

Shpërthen vullkani, ndeshja e futbollit nuk ndalet

Propozimi për martesë të tifozit

Dashuria triumfon përpara…Mourinhos

Trajneri i Romës, Jose Mourinho, mbetet “Special One”, duke surprizuar shpesh me gjestet e tij....

Ligji për sportistët elitarë

E pesta në botë, sa përfiton financiarisht Luiza Gega

Luiza Gega po shkruan historinë e atletikës shqiptare, së fundmi me një paraqitje fantastike në...

Mund ta nisë nga fundi

Carlos Sainz penalizohet me 10 vende nga starti

Te Ferrari ende nuk po gjejnë një vazhdimësi sa i përket makinës. Pas shpërthimit të...

Shakira e vendosur për jetuar në USA

Pique kalon në Miami për të qenë afër fëmijëve?

E vetmja siguri është se tashmë Shakira dhe Pique jetojnë të ndarë prej disa kohësh,...

Shkresa në UEFA

Kërkohet zyrtarisht përjashtimi i ekipeve bjelloruse

Lufta në Ukrainë vazhdon të jetë një çështje shumë e nxehtë edhe në botën e...

Ja për çfarë bëhet fjalë

Sinjalet nga Bayern që e afrojnë Ronaldon

Cristiano Ronaldo nuk ka zgjidhur ende të ardhmen e tij, pasi dëshiron të largohet me...

“Dua të luaj në Olimpiadë”

Tenisti rus nr.7 në botë kërkon ndryshimin e shtetësisë

I rikthyer në fushë pas një muaji pushim të detyruar, pasi nuk u lejua të...

Conference League

Atmosferë e zjarrtë në Shkodër, ndalet Vllaznia

Aventura e skuadrave shqiptare në Evropë ka vijuar me barazime. Vlllaznia nuk shkoi më shumë...

Urimi i legjendës së atletikës shqiptare

Evro: Krenare për Gegën, e ngriti Shqipërinë në piedestal!

Atletja Luiza Gega arriti një rezultat fantastik në Botërorin e Atletikës, duke zënë vendin e...

Luajti me Muller e Beckenbauer

Futbolli gjerman në zi, ndahet nga jeta ikona e pancerave

Një nga lojtarët më të mëdhenj të futbollit gjerman Uëe Seeler ka ndërruar jetë ditën...

Conference League

Shkëndija fiton në Letoni, Drita ndal Nainggolan me shokë

Shkëndija ka marrë një fitore të rëndësishme në Letoni, në aktin e parë të turit...

REKLAMA