MENU
klinika
Situata e belgut

Chelsea fali Lukakun, por nuk harroi gjobën e majme

Historia e trishtë e Saphir Taider

Nga një lojtar i Inter, sot nuk paguan dot qiranë

Dihet që Serie A është kulmi për shumë futbollistë, pa marrë parasysh se me cilën...

Synimi, medalja olimpike

Veliaj pret Caljan dhe Qerimajn: Mirënjohje kampionëve!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti në një takim kampionin e botës në...

Trajneri i Juventusit

Allegri vendos për Moratën një ditë para sfidës me Napolin

Massimiliano Allegri, trajneri i Juventusit, e thotë qartë në prag të ndeshjes kundër Napolit: “Morata...

Rekordmeni japonez

Miura nuk ndalet, kërkon të luajë deri 60 vjeç

Futbollisti japonez Kazuyoshi Miura nuk ndalet. Ai në shkurt mbush 55 vjeç, por do të...

Trajneri i njohur

Ilir Daja nuk humb kohë, gjen ekip të ri

Ilir Daja nuk humbet kohë dhe rifillon menjëherë të drejtojë një ekip pas largimit nga...

Jo vetëm meshkujt

Tre gjyqtare femra marrin stemën e FIFA-s

Një tjetër arbitre shqiptare merr stemën e FIFA-s. Bëhet fjalë për Mirela Çemerin, arbitre e...

Australian Open

“Djokovic i privilegjuar”, plasin polemikat për numrin 1

Pak orë pas publikimit të lajmit se tenisti serb Novak Djokovic do të lejohet të...

NBA

Suns nuk i ndahen kreut, Lakers vijojnë me formën e mirë

Vit i ri, rivaliteti vijon i njëjtë. Phoenix Suns nuk i ndahet Golden State në...

Nga merkato, te kontrata

Mehmeti: Nuk jam trajner provizor i Partizanit

Dritan Mehmeti zbulon planin e tij për të rikthyer Partizanin konkurrues. Në intervistën e tij...

Grumbullohet për Carabao Cup

“Mea culpa” e Lukakut, belgu kërkon ndjesë publike

Romelu Lukakut foli për kanalet zyrtare të Chelsea, duke tentuar të zhbëjë gabimin pas tërmetit...

Ish-kapiteni i Chelsea

Terry rrëfen momentin kur Mourinho u fut në koshin e rrobave

Jose Mourinho është unik! Trajneri portugez, i vetëquajtur “Special One”, ka shumë histori qesharake, motivuese,...

REKLAMA