MENU
klinika
Thyen raportin me Perez

Ramos ‘trazon ujërat’ tek Reali, kërkon largimin!

Sakrifikon talentin spanjoll

Real Madrid propozon shkëmbimin e çmendur!

Sipas të përditshmes spanjolle “Don Balon”, skuadra e Real Madrid është duke përgatitur një ofertë...

Flet sulmuesi kuqezi

Grezda: Ja ndryshimi mes Panuccit dhe Rejas

Eros Grezda është një nga të paktët titullarë të Kombëtares kuqezi, që është vënë në...

Barça përgatit superofertën!

“El Classico” në merkato për Mbappe!

Barcelona është futur në garë për yllin e Paris Saint Germain, Kylian Mbappe. Kampionët e...

Kthesa e papritur e francezit

Griezmann ‘braktis’ Barcelonën dhe zgjedh Premier League!

Antoinne Griezmann njoftoi javën e kaluar se ka vendosur të largohet nga Atletico e Madridit...

Kanadezët pranë përmbysjes historike

NBA/ Toronto shndërrohet në makth për Bucks!

Milwauke Bucks pësoi humbjen e 3-të rresht ndaj Toronto Raptors duke mos i rezistuar dot...

Oferta e papritur

I dha lamtumirën Romës, De Rossi drejt Anglisë!

Daniele De Rossi pak më parë i dha lamtumirën Romës, një largim i cili shkaktoi...

Drejtori i Corriere 'plas bombën'

“Guardiola? Jo. Allegri më tregoi trajnerin e ri të Juves!”

Kush do të jetë pasardhësi i Massimiliano Allegrit tek Juventusit? Kjo është dilema e madhe...

Faza parapërgatitore

Reja me risi në Kombëtare/ Fton 18-vjeçarin kryeqytetas!

Kombëtarja Shqiptare po vijon fazën parapërgatitore me sytë nga dy takimet mjaft të rëndësishme ndaj...

Vdekja e tij mund të ishte evituar

Mesazhet rrënqethëse të Sala: Po më detyrojnë…

Edhe pse kanë kaluar muaj nga tragjedia që i mori jetën Emiliano Salas, çdo javë...

Reagon Curva Nord!

Tifozët kërcënojnë Interin: Fitoni të dielën ose…

Java e fundit e Serie A do të jetë një finale e vërtetë ku Atalanta,...

Kosovari drejt divorcit

Klopp ‘tradhton’ Shaqirin/ Kërkon talentin e La Liga

Liverpool po mendon të nxjerrë në ‘ankand’ Xherdan Shaqirin këtë verë, për të afruar në...

REKLAMA