MENU
klinika
"Euro 2020"

Supergol i Xhakës, Italia luan “tenis”

Miqësorja

Mungon Messi, por Argjentina fiton

Pas disfatës në miqësore me Venezuelën, Argjentina ia ka dalë në të radhës, duke fituar...

Kombëtarja U-21

Shpresat vuajnë në Andorra, vetëm 1 pikë

Ndryshe nga Kombëtarja A, ekipi Shpresa ka vuajtur në Andorra, ku vetëm në fund ka...

Humbja e legjendës

FSHF e Tirana: U prehsh në paqe Ali Mema!

Sot, pas një sëmundje të rëndë, është ndarë nga jeta në moshën 76 vjeçare ish-futbollisti...

Lajmi i hidhur

Shuhet legjenda e Kombëtares

Futbolli shqiptar ka humbur një tjetër legjendë. Një lajm i hidhur është përhapur pasditen e...

Me Maqedoninë e Veriut

Kombëtarja U-19 humb miqësoren e dytë

Kombëtarja shqiptare e 19 vjeçarëve, e drejtuar nga trajneri Nevil Dede, është mundur në ndeshjen...

Kampioni rus

Reagon Khabib pas tërheqjes së McGregor

Ka reaguar luftëtari rus i arteve marciale mikse Khabib Nurmagomedov pasi legjenda e UFC-së, Conor...

Trajneri

Ikën Enrique, nuk drejton sonte Spanjën

Ende nuk dihet shkaqet, por Spanja do të ndeshet sonte me Maltën për kualifikueset e...

Emri i njohur

Prezantohet trajneri i ri te Vllaznia

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, Vllaznia ka zgjedhur trajnerin e ri dhe...

Trajneri i ri

Kombëtarja, FSHF nis kontaktet me Hasin

Ka nisur fushata për trajnerin e ri të Kombëtares, teksa janë lakuar edhe emrat e...

Kombëtarja

Duka: Trajneri i ri mund të jetë shqiptar

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, duke folur pas ndeshjes me Andorrën në lidhje direkte me...

Rekordi provizor

Ecuri fantastike, Kosova e para në botë

Kosova nuk ka fituar mbrëmë, por edhe me barazimin 1-1 ndaj Bullgarisë ka vendosur një...

REKLAMA