MENU
klinika
Zyrtare

Allegri dhe Juventus divorcohen pas 5 vitesh!

Italiani pranë shkarkimit

Gattuso nuk bind/ Milani gjen pasardhësin në Londër

Milani duket se e ka humbur durimin me trajnerin Genaro Gattuso dhe ka filluar nga...

Zyrtarizimi çështje kohe

Real Madrid siguron bomberin e Bundesligës

Real Madrid ka bërë goditjen e radhës në merkato duke siguruar një nga lojtarët më...

Gjermanët hidhen në sulm

Robben cakton pasuesin/ Bayern ‘peshkon’ yllin e City-t

Bayern Munich pritet të jetë ndër skuadrat më aktive në merkaton e ardhshme verore. Franck...

Eksod në Torino

Jo vetëm Dybala/ Nga Juventus largohen edhe disa titullarë

Ndërkohë që presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli do të takohet sërisht me Allegrin për të...

Bën 'pazar' në Premier League

PSG ‘heq qafe’ Neymar dhe Cavanin

Që merkato e ardhshme e verës do të jetë më aktive se kurrë, tani nuk...

Ndeshja e parë nga seria finale

NBA/ Leonard-Lewry nuk mjaftojnë, Bucks shtang Raptors!

Milwaukee Bucks triumfuan 108-100 ndaj Toronto Raptors në ndeshjen e parë të serisë finale në...

Rrëmben vendin e parë

Çmenduria e atletit amerikan/ ‘Fluturon’ për medaljen e artë

Infinite Tucker është futur në historinë e Atletikës, pas ‘fluturimit’ të tij për të fituar medaljen...

Triumfojnë zikaltërit

Interi ‘zgjohet’ ndaj Chievos dhe rimerr vendin e tretë

Interi është rikthyer tek fitorja pas tre barazimeve radhazi. Zikaltërit mposhtën 2-0 Chievon e rrëzuar...

Kampionët e Shqipërisë

Rikthimi në CHL/ Kundërshtarët e mundshëm të Partizanit

Triumfi në Kategorinë Superiore pas 26 vitesh pritje shijoi dyfish Partizanit pasi “Demat” u rikthyen...

Flet Ceferin

Ndryshimet në Champions, UEFA merr vendimin e rëndësishëm

Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka folur  për të ardhmen e kompeticionit më të rëndësishëm...

Transferimi tek Real Madrid

Hazard thyen heshtjen: E kam marrë vendimin tim!

Eden Hazard duket se është gjithnjë e më pranë Realit të Madridit. Futbollisti belg i...

REKLAMA