MENU
klinika
Trajneri braktis stërvitjen

Higuain sherr me shokun e skuadrës/ Sarrit ‘i ikën truri’!

Tre herë kampioni i botës

Nesër funerali i legjendës së F1/ Amaneti i fundit: Më varrosni…

Ditën e nesërme , një prej legjendave të Formula 1, Niki Lauda do të përcillet...

Trajneri toskan nuk gjen paqe

Zi në familjen e Spalletit/ Ndryshojnë planet e Interit?

Luciano Spalleti nuk mundi të festojë siç duhet kualifikimin e Interit, në Champions League pasi...

NBA

Warriors me ‘dhimbje koke’/ Mungesa në finale!

Skuadra kampione e Golden State nuk do të ketë në dispozicion Kevin Durant për finalen...

Performanca e dobët

Piloti i Moto GP: Kam harruar si fitohet!

Garën e fundit e botërorit të Moto GP, e zhvilluar në pistën e “La Mansh”,...

Një ekip rrezikon 'zhdukjen'

Skandal trukimesh në Spanjë/ Arrestohen 3 ish-lojtarë të Realit!

Një aksion i madh policor ka finalizuar arrestimin e disa lojtarëve nga La Liga dhe...

"Nuk mund të jetë kurrë çështje parash"

Gattuso merr përgjegjësitë/ ‘Divorcohet’ me Milanin

Leonardo nuk do të jetë i vetmi që do të divorcohet me Milani këtë të...

Rikthen 'veteranët' e De Biasit

“Euro 2020″/ Reja: Objektivin e dini të gjithë!

Trajneri i Kombëtares, Edy Reja, doli në konferencë për shtyp para dy ndeshjeve eliminatore të...

"Emra Champions"

Drejt shkarkimit/ Spalleti mesazh lojtarëve të Interit!

Edhe pse arriti të kualifikonte sërisht në Champions League Interin, divorci mes Luciano Spalletit dhe...

Tensioniohet marrëdhënia

Ramos drejt Kinës/ Reagon Perez!

E ardhmja e Sergio Ramos duket gjithmonë e më larg Realit të Madridit. Pas plot...

Valverde drejt shkarkimit

Një italian në stolin e Barcelonës?

Humbja ndaj Valencias në finalen e “Kupës së Mbretit” ka përkeqësuar edhe më shumë atmosferën...

Risi dhe mungesa të rëndësishme

Mancini publikon listën e Italisë për Eleminatoret

Serie A mbylli dje zyrtarisht sezonin 2018-2019 ndërsa tani e ka radhën kombëtarja e Italisë...

REKLAMA