MENU
klinika
Letra zyrtare e Idrizit

Flamurtari i kërkon 470 mijë euro Bashkisë

Champions League

Formacioni më i mirë i fazës së grupeve

Pas përfundimit të fazës së grupeve të Champions League, portali “Goal.com” ka publikuar formacionin me...

Klubi gjirokastrit

Luftëtari ndryshon drejtorin, kriza mbetet

Klubi i Luftëtarit të Gjirokastrës nuk u jep zgjidhje problemeve të rrogave të futbollistëve, por...

Fotoja e videoja bëhen virale

Muller shfaqet në versionin e karateistit

Nuk është shquar për ndërhyrje të ashpra, por mbrëmë e ka tepruar dhe do të...

NBA

Warriors thyhen, “mësim” nga Raptors

Toronto Raptors ndërprenë serinë pozitive të Warriors, duke fituar me rezultatin 93-113, ku përcaktuese ishte...

Champions League

Bayern mbetet i pari, mposhtet Juve e United

Mbrëmja e sotme ka dhënë verdiktet e fundit në Champions League sa u përket grupeve,...

Letra e Foto Strakoshës

“I hape krahët dhe je duke fluturuar, biri im”

Pas kritikave të ashpra të tifozëve ndaj Thomas Strakoshas, sherrit të tij me shokun e...

Champions League

CSKA turpëron Realin, Roma bie në Çeki

Të dyja ndeshjet e orës 18:55 në Grupin G të Champions League kanë përfunduar me...

UEFA Youth League

Tjetër gol i talentit shqiptar të Bayern

Përpos ndeshjeve për ekipet e parë në Champions League, sot janë luajtur edhe ndeshjet e...

Vendimet e javës së fundit

Disiplina gjobit Kukësin, ultimatum Tiranës

Komisioni i Disiplinës Sportive në FSHF ka dhënë vendimet disiplinore për klubet, lojtarët dhe zyrtarët...

Përzgjedhja e UEFA-s

Formacioni më i mirë i të gjithë kohërave

UEFA e ka publikuar formacionin më të mirë e të gjitha kohëve, duke i vlerësuar...

Mesfushori i Kombëtares

Hyka lë Amerikën, do firmosë me Tiranën?

Pak ditë më parë, u mbyll kampionati amerikan i futbollit dhe klubi i San Jose...