MENU
klinika
NBA

Humb në shtesë, e treta radhazi për Raptors

FOTO

Ambasadori i Izraelit për Lorik Canën: Model në fushë dhe jashtë saj

Kryediplomati Boaz Rodkin ka takuar ish-kapitenin e Kombëtares së Shqipërisë. Ambasadori i Izraelit në Shqipëri,...

Miqësorja

Brazilit i mjafton një penallti e Neymar

Nuk ka shkëlqyer, por Brazili ka marrë një fitore minimale 1-0 në miqësoren ndaj Uruguajit,...

Liga e Kombeve

Më në fund, thyhet kampionia e botës

Nuk ka skuadër të pathyeshme dhe sonte i ka takuar kampiones së botës të zbresë...

Miqësorja

Shpresa rregullon “biografinë” me Maltën

Ekipi kombëtar U-21, më në fund, ka arritur të fitojë, edhe pse përballë ishte një...

Kapiteni i Kombëtares

Mavraj: Nëse nuk besonim, nuk luanim fare

Për ndeshjen ndaj Skocisë, kapiten i Kombëtares shqiptare të futbollit do të jetë Mërgim Mavraj,...

Vendimet më të fundit

Disiplina përjashton një ekip, plasin gjobat

Komisioni i Disiplinës ka nxjerrë sot vendimet për shumë skuadra të Superiore dhe Kategorive më...

Trajneri i Kombëtares

Panucci: Duka s’më ka vënë në presion, fitojmë

Trajneri i Shqipërisë, Christian Panucci , në konferencën e tij para ndeshjes kundër Skocisë, e...

Shqipëri-Skoci

Kosovarët vijojnë mbështetjen për Kombëtaren

Pavarësisht se kohët e fundit Kosova ka pasur një ecuri shumë të mirë dhe pretendendon...

Shkollat 9-vjeçare Durrës

“Neim Babameto” fiton kampionatin e femrave

Ka përfunduar ditën e sotme kampionati i shkollave 9-vjecare për femrat me finalen e luajtur...

Shkodra në “shtetrrethim”

Njihuni me masat e Policisë për Shqipëri-Skoci

Duke qenë se do të ketë një numër të konsiderueshëm tifozësh skocezë, por edhe shqiptarë,...

Mesfushori i Kombëtares

Grezda: Të mundim Skocinë, shmangim “D”-në

Në “Loro Boriçi” të Shkodrës, nesërmbrëma në orën 20:45, do të luhet një tjetër ndeshje...