MENU
klinika
Përplasja

Protesta shtyn ndeshjen e Superiores

Faza e 1/16 finale

Europa League me surpriza në sfidat e para

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e para të fazës së 1/16 finale të Europa League,...

Tensioni

Brezovicë, serbët grabisin skiatorët kosovarë

Ka tension përsëri mes serbëve dhe kosovarëve dhe kjo ka ndodhur në Brezovicë, qendër ku...

Legjenda e United

Sir Alex Ferguson ka “prodhuar” 31 trajnerë

Sir Alex Ferguson mbetet një legjendë te Manchester United dhe në futbollin global, për atë...

Formula 1

Ndryshon McLaren, këtë vit më ambicioz

Paraditen e sotme u prezantua Force India, ndërsa sonte në mbrëmje ishte radha e McLaren,...

Ngjarja e shëmtuar

Afrikanët e Besëlidhjes: Na sulmuan racistët

Dy nga futbollistët afrikanë të Besëlidhjes, Oumar Kamara dhe Isak Kamara, janë përballur dje me...

Kamera e fshehtë

Ylli i Napolit si shqiptarët! E “çmend” e dashura…

Lorenzo Insigne është lojtari më i mirë i Napolit, por ai është edhe një nga...

Shkaku

Gareth Bale rrezikon tri ndeshje pezullim

Nuk është shquar për lojtar problematik, por një gjest mund t’i ksuhtojë shumë sulmuesit të...

Futbolli në shkolla

FSHF licenson mësuesit e Edukimit Fizik

Futbolli në shkolla është një projekt shumë i ambicioz i Federatës Shqiptare të Futbollit, që...

Tenis

“Ne të tre jemi drejt fundit”

I ka dhënë tonin tenisit në dekadën e fundit, duke dhuruar plot sfida me rivalitet,...

“Shtëpitë” e Kombëtares

FSHF lë pa stadium dy ekipe historike

Është fakt që në Shqipëri janë rikonstruktuar thuajse totalisht dy nga stadiumet që i ka...

NBA

Bien Warriors, 42 pikët e Harden s’mjaftojnë

Ka qenë një natë plot spektakël e surpriza në NBA. Surpriza e madhe ishte pa...

REKLAMA