MENU
klinika
Basketbolli amerikan

Kampionët e NBA bien përsëri, fitojnë Clippers

Miqësoret

Bindin Gjermania e Anglia, Rooney “lamtumirë”!

Gjermania dhe Anglia kanë bindur në miqësoret e zhvilluar në prag të ndeshjeve në Ligën...

Liga e Kombeve

Kroacia mposht në limit Spanjën, hapet “loja”

Kroacia ka realizuar një “hakmarrje” të vogël për atë humbje poshtëruese të para një muaji...

Investimi i përbashkët

Qeveri-FSHF, 5 mln euro për stadiumin e Kukësit

Kukësi do të ketë gati një stadium të ri në vitin 2019. Një premtim i...

Ndjesa e Gjykatës Sportive

Tërhiqet CAS: Po, Skënderbeu ka apeluar!

Konfuzion në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë (CAS). I gjithë kaosi i krijuar një...

Miqësorë dhe tradicionalë

Vijnë tifozët skocezë, akt bamirësie i tyre

Kombëtarja shqiptare do të përballet me Skocinë ditën e shtunë në takimin e vlefshëm për...

Nis gjyqi për shpifje

U padit nga FSHF, reagon deputeti Braçe

Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe, u padit në Gjykatë nga Federata Shqiptare e Futbollit...

Grupet dhe kalendari

Nis turneu i minifutbollit i shkollave 9-vjeçare

Ka filluar ditën e sotme turneu i minifutbollit për shkollat 9-vjecare të Qarkut Tiranë, ku...

Kombëtarja U-19

Bogdani zbardh listën për dy sfidat me Rumaninë

Trajneri i ekipit përfaqësues së Shqipërisë U-19, Erjon Bogdani, ka shpallur listën e futbollistëve të...

Mesfushorët kuqezinj

Lilaj dhe Gavazaj: Kombëtarja, mbi gjithçka!

Sot, në konferencën për shtyp, e kanë pasur radhën për të folur dy ish-futbollistë të...

Mesfushori i Manchester United

Fellaini pret flokët, plasin komentet për të

Mesfushori belg i Manchester United, Marouane Fellaini, ka qenë në qendër të vëmendjes së botës...

Miqësorja e 20 nëntorit

A do vijë Gareth Bale me Uellsin në Shqipëri?

Të shtunën, në orën 20:45, Kombëtarja shqiptare do të përballet me Skocinë, në sfidën e...