MENU
klinika
Zbulohet shkaku i vërtetë

Pse u ngatërrua himni i Shqipërisë në Francë?

Cikalleshi shënon golin e nderit!

Euro 2020/ Gjelat shkërmoqin Shqipërinë!

Nis me një surprizë të pakëndshme sfida mes Francës dhe Shqipërisë. Në momentin kur të...

Kosova zhvendoset në vendin e dytë

Kane shkatërron i vetëm Bullgarinë!

Kosova qëndroi vetëm pak orë në krye të Grupit A kualifikues të Euro 2020, pasi...

Kërkesa e veçantë nga Spanja

“Dua që Mourinho dhe Ronaldo të kthehen”

Cristiano Ronaldo vendosi t’i thoshte lamtumirë Real Madrid-it dhe Spanjës në verën e 2018-ës dhe...

Ja si do të rreshtohen skuadrat!

Francë-Shqipëri/ Reja me dy surpriza në formacion!

Shqipëria dhe Franca kanë publikuar formacionet që do të zbresin në fushë në 20:45. Trajneri...

Nuk ndalen së fituari

Kosova vendos rekord në Europë

Fitorja 2-1 e Kosovës ndaj Çekisë në Prishtinë i mban ata të pamposhtur për 16...

Dardanët vazhdojnë ëndrrën

Kosova vijon shkëlqimin/ Thyen Çekinë!

Kosova mund të ëndërroja! Ekipi “Dardan” ka mposhtur me rezultatin 2-1 Republikën Çeke në stadiumin...

Euro 2020

Hakmarrje Tulipanësh/ Holanda përmbys Gjermaninë!

Më 24 Mars të këtij viti, Gjermania triumfoi me rezultatin 2-3 përballë Holandës në stadiumin...

"Ja si mund të rrezikojmë"

Ndeshja ndaj Francës/ Reja: Më duhen 11 luanë!

Edoardo Reja, trajneri i Shqipërisë, ka folur përpara kamerave dhe mediave në prag të sfidës...

Klopp rrëfen kujtimin e 'çmendur'

“U zgjova në një bagazh me pula…”

Në vitin 2011 Jurgen Klopp u bë i njohur në Gjermani e mbarë botën ,pasi...

Ja çfarë rreziku i kanoset

Sarri ka një problem të madh/ Juventusi ‘minë me sahat’!

Maurizio Sarri nuk është aspak i kënaqur nga mënyra se si Juventusi lëvizi në merkaton...

Vjen deklarata e radhës

Gareth Bale trondit Realin: Do të ketë sërish…

Sulmuesi i Real Madrid-it, Gareth Bale, ka folur sërish në lidhje me situatën e tij...

REKLAMA