MENU
klinika
Indinjohen kuqezinjtë

Francezët gabuan himnin shqiptar, UEFA hap procedim!

Gjendja e pilotit

Terapi me qeliza staminale për Michael Schumacher

Ka nisur terapia “top secret” për Michael Schumacher, legjendën e Formula 1, i cili prej...

Ja sa fitojnë shqiptarët

Pagat në Serinë A, “mbretëron” Juventusi

“Gazetta dello Sport” ka bërë publike të gjitha pagat e futbollistëve të Serisë A, kampionat...

“Manita” amerikanësh

Vllaznia zyrtarizon blerjen e radhës!

Skuadra e Vllaznisë në basketboll për meshkuj ka konfirmuar transferimin e basketbollitsit amerikan Colin Voss....

I përfshirë në trukime

Tenisti i njohur përjashtohet përjetësisht!

Tenisti brazilian Diego Matos është përjashtuar përgjithnjë nga sporti dhe është gjobitur me 125 mijë...

Euro 2020

Holanda fiton me ‘show’/ Gjermania kalon Irlandën!

Holanda mposhti pastër Estoninë në transfertë, me shifrat 0-4. Rajan Babel shënoi dy herë për...

Iu bllokua merkato nga FIFA

Sinjale pozitive për Chelsea-n nga CAS

Në shtëpinë e Chelsea-t ka optimizëm për uljen e dënimit të marrë nga FIFA për...

Zyrtare

Partizani krah lojtarëve BIG të Europës, antarësohet në ECA

Partizani është zyrtarisht një nga anëtarët e ECA-së, Shoqata e Klubeve Europiane, e cila është...

Kontratat e reja?

“Ronaldo e Messi në një ekip” – trajneri i humbi të dy!

Trajneri legjendar i Arsenalit, Arsene Wenger, ka folur sërish në lidhje me mundësinë që kishte...

'Thyej çdo rekord'

Juventus, Sarri i jep një premtim të madh Ronaldos!

Dy ndeshje, dy gola (njëri i anuluar me VAR kundër Parmës). C.Ronaldo e ka nisur...

Reja “përzien kartat”

Formacioni kundër Islandës, Shqipëria gati

Ndryshon rivali, objektivi dhe sigursht zgjedhjet taktike të trajnerit. Pas humbjes së thellë kundër Francës...

Ishujt Faroe 'kafshatë e lehtë' për Spanjën

Euro 2020/ Italia vuan por fiton ndaj Finlandës!

Italia vuajti por arriti të merrte 3 pikë ndaj rivalit direkt të grupit, Finlandës duke...

REKLAMA