MENU
klinika
Zyrtare

Partizani krah lojtarëve BIG të Europës, antarësohet në ECA

Kontratat e reja?

“Ronaldo e Messi në një ekip” – trajneri i humbi të dy!

Trajneri legjendar i Arsenalit, Arsene Wenger, ka folur sërish në lidhje me mundësinë që kishte...

'Thyej çdo rekord'

Juventus, Sarri i jep një premtim të madh Ronaldos!

Dy ndeshje, dy gola (njëri i anuluar me VAR kundër Parmës). C.Ronaldo e ka nisur...

Reja “përzien kartat”

Formacioni kundër Islandës, Shqipëria gati

Ndryshon rivali, objektivi dhe sigursht zgjedhjet taktike të trajnerit. Pas humbjes së thellë kundër Francës...

Ishujt Faroe 'kafshatë e lehtë' për Spanjën

Euro 2020/ Italia vuan por fiton ndaj Finlandës!

Italia vuajti por arriti të merrte 3 pikë ndaj rivalit direkt të grupit, Finlandës duke...

Cili i nevojitet më shumë Interit?

Dy ëndrrat e Marottës për merkaton e ardhshme!

CEO i Interit Beppe Marotta raportohet të ketë dy ëndrra për merkaton e sezonit të...

Ngec Danimarka

Euro 2020/ Zvicra fitore me nuanca kuqezi

Zvicra bën detyrën ndaj Gjibraltarit, fiton 4-0 dhe ngjitet në kuotën e 8 pikëve në...

Vettel del 'duarbosh' në Monza

Leclerc mund i vetëm Mercedesin!

Charles Leclerc është kampion në Çmimin e Madh të Italisë. Piloti i dytë i Ferrarit...

Francë-Shqipëri

Humbi penalltinë/ Griezmann i vë fajin…gruas!

Antonie Griezmann humbi penallti në ndeshjen që Franca fitoi 4-1 ndaj Shqipërisë. Ai mund të...

11 muaj pas spektaklit ndaj McGregor

Khabib kampion i padiskutueshëm/ Fiton titullin ndaj Poirier

Khabib Nurmagomedov është rikthyer pas më pak se një viti në kafaz për të vendosur...

Zbulohet shkaku i vërtetë

Pse u ngatërrua himni i Shqipërisë në Francë?

Incidenti i djeshëm me ngatërrimin e himnit të Shqipërisë me atë të Andorrës ka qenë...

Cikalleshi shënon golin e nderit!

Euro 2020/ Gjelat shkërmoqin Shqipërinë!

Nis me një surprizë të pakëndshme sfida mes Francës dhe Shqipërisë. Në momentin kur të...

REKLAMA