MENU
klinika
Europa League

Përmbyset Arsenal, Lazio ka një fije shprese

Solidarë për të prekurit nga tërmeti

Partizani në terren, ndihma në Bubq e Thumanë

Klubi i Partizanit ka qenë aktiv që në momentet e para për t’u ardhur në...

Skuadra e portierit kuqezi

Ekipi turk bën shqiponjën në nderim të shqiptarëve

Vijon solidarizimi i skuadrave të ndryshme me gjendjen që po kalon Shqipëria pas tërmetit shkatërrimtar,...

Europa League

Roma hyn në “lojë”, spektakël në Braga

Europa League ka vijuar me spektaklin e radhës, ku ka pasur rezultate surprizë dhe përmbysje....

Postimi i Interit

“Mendimet tona shkojnë për popullin shqiptar”

Klubet italiane të futbollit kanë vijuar solidarizimin me Shqipërinë në fatkeqësinë që i ndodhi me...

Europa League

E pabesueshme, United përmbyset në Kazakistan!

Ndeshjet e parafundit në grupet e Europa League kanë nisur me një surprizë të madhe....

Për të prekurit nga tërmeti

Klubi i Shkupit jep 10 mijë euro për fatkeqësinë

Ballkani është shumë aktiv në ndihmë të Shqipërisë në këto ditë të vështira pas tërmetit...

Respekti për viktimat nga tërmeti

Kosova rinis futbollin me lot e heshtje për Shqipërinë

Pas Maqedonisë së Veriut, sot ishte radha e futbollit kosovar që të mbante një minutë...

Të ardhurat për familjet e prekura

Tërmeti, Partizani: Derbin ta luajmë për bamirësi

Në kuadër të ndihmës për të prekurit nga tërmeti, Klubi i Partizanit po mendon që...

Ekipet kombëtare

Shqipëria dhe Kosova bien në renditjen e FIFA-s

Si çdo muaj, FIFA publikon renditjen e kombëtareve të futbollit. Për muajin nëntor, Shqipëria ka...

NBA

Triumfojnë kalifornianët, Bucks udhëheqin në Lindje

Një ditë e ngjeshur me ndeshje në NBA, ku janë luajtur 14 sfida në dy...

Champions, ndeshjet e parafundit në grupe

Barça e zgjidh me lehtësi, Inter ia del ndaj Slavias

Kanë përfunduar ndeshjet e parafundit në grupe dhe shumë skuadra kanë mësuar tashmë fatin e...

REKLAMA