MENU
klinika
Shumë zhurmë për asgjë

E tashmja dhe e ardhmja/ Mbyllet ‘telenovela’ Neymar!

Zikaltërit thyejnë Cagliarin

Lukaku-Lautaro/ Inter triumfon në Sardenjë!

Me shumë vështirësi Interi fiton 1-2 në Sardenjë ndaj Cagliarit dhe ngjitet në krye të...

Paraqitje pozitive e Strakoshës

Derby shtyllash/ Lazio dhe Roma ndajnë pikët!

Lazio dhe Roma ndajnë pikët në atë që mund të konsiderohet si derbi i shtyllave....

Spektakël dhe gola

‘Luftohet’ për paqe/ Derbi i Londrës mbyllet ne barazim

Çfarë spektakli në Emirates Stadium. Derbi i Londrës Veriore mes Arsenalit dhe Tottenhamit një nga...

Thuajse e kryer

Objektivi i Interit mbërrin sonte tek Milani?

Ante Rebic përgatitet të bëhet futbollisti më i ri i Milanit, sipas “Sky Sport”. Lëvizje...

Askush nuk e priste

Dështoi Neymar/ Barça përgatit shkëmbimin me Juventusin!

Barcelona nuk arriti të sillte në Camp Nou Neymar, ndërsa Ivan Rakitic duket se i...

Leonardo heq dorë nga fiksimi i merkatos

Neymar-Barça? Fund i lumtur për…PSG-në!

Neymar do të qëndrojë te PSG-ja, pasi Barcelona nuk nisi ofertën e duhur drejt klubit....

Emocione për futbolldashësit

Londra, Roma dhe Glasgow në flakë, luhen superndeshjet

Sot tre qytete të rëndësishme të Europës dhe futbollit, janë në ethe. Luhen ndeshjet derbi,...

Spektakël dhe gola në Torino

Koulibaly ‘djeg’ Napolin/ Triumfon Juve!

Spektakël pa fund, plot 7 gola, shtylla, traversa dhe raste të shumta shënimi. Ishin këto...

Bavarezët shkatërrojnë Mainzin

Shkëlqen Perisic/ Bayern Munich luan tenis!

Bayern Munich ka shkatërruar 6-1 Mainz 05 për javën e tretë të kampionatit gjerman. Skuadra...

Dikur titullarë të rregullt

Arsenali pastron skuadrën/ U vë fshesën dy lojtarëve!

Merkatoja në hyrje në Angli është mbyllur që më 8 gusht, por ajo në dalje...

Mbrojtja lë për të dëshiruar

Krizë tek Manchester United/ Ngec ndaj Southampton!

Manchester United nuk ia del sërish! Ekipi i trajnerit Ole Gunnar Solskjaer u ndal në...

REKLAMA