MENU
klinika
Ngec "Zonja e Vjetër"

Shtyhet festa e titullit/ Spal shtang Juventusin

Risi tek kuqezinjtë

Protagonist në Europë/ Nigeriani pranë Kombëtares shqiptare

Kombëtarja shqiptare duket se do të pësojë ndryshime jo vetëm në stafin drejtues ku pritet...

Video

Memushaj nuk ndalet, ‘shkund’ rrjetën me një super gol

Ledian Memushaj konfirmon edhe njëherë momentin e mirë që po kalon në skuadrën e Pescarës....

Gjermani me 'valixhe në duar'

Pogba dhe Eriksen në Madrid, Kroos kërkon ‘divorcin’ me Realin

Mesfushori gjerman Toni Kroos duket është bindur plotësisht për t’u larguar nga Reali i Madridit....

Renditja e plotë

Kryeson Dortmund, bie Reali/ Ekipet me tifozët më të zjarrtë

Futbolli pa tifozë do të dukej si sporti më i çuditshëm në botë, ku 22...

Formula 1

Provat në Kinë/ ‘Fluturon’ Bottas, zhgënjen Hamilton

Çmimi i Madh i Kinës do të jetë ndalesa e tretë sezonale për Formulën 1,...

Merkato

Problemet në mesfushë/ Interi ‘thërret’ Xhakën

Drejtori Sportiv i Interit, Piero Ausilio, udhëtoi javën e kaluar në Angli për të ndjekur...

Italianët në balotazh

Trajneri i ri/ Duka: Vendosim javën tjetër

Presidenti i FSHF-së Armand Duka, ka marrë pjesë ditën e sotme, në përurimin e një...

Europa League

Anglezet ‘nuk lëshojnë pe’, fitojnë Arsenal e Chelsea

Arsenal ka triumfuar në supersfidën e mbrëmjes në Europa League. Të besuarit e Emery hodhën...

Peshëngritje

Tjetër medalje për Shqipërinë/ Shoraj i treti me bronz

Krenar Shoraj i ka siguruar një tjetër medalje Shqipërisë në Kampionatin Europian të Peshëngritjes. Në...

Tension në stërvitje

Bayern nuk gjen qetësi/ Grushte mes Lewandowksit dhe Coman

Edhe pse shkatërruan Dortmundin me shifrat 5-0 dhe morën kryesimin e Bundesligës gjermane, në kampin...

Rekordi fenomenal

Quajeni “Ronaldo League”/ Cr7 sundon në Champions

Cristiano Ronaldo dëshmoi edhe një herë se vjen nga një tjetër planet. Mes Champions League...

REKLAMA