MENU
klinika
Lëvizja e fundit e merkatos

Ylli i Inter do të stërvitet me ekipin e ri të mërkurën!

Golat dhe rastet e ndeshjes

Griezmann shënon të parin/ Barça ‘shkatërron’ Napolin!

Barcelona është shumë e fortë për Napolin e Ancelottit. Në miqësoren e dytë brenda pak...

Felix mposht idhullin

Atletico Madrid ‘thyen’ Juventusin!

Atletico Madridi ka mposhtur Juventusin 2-1 në Friends Arena të Stokholmit në ndeshjen e fundit...

Kane, hero në limite

Tottenham e nis me përmbysje spektakolare

Tottenham fiton 3-1, me përmbysje ndaj Aston Villa, në javën e parë të Premier League....

A do ta lejojë Solskjaer?

Roma gjen pasardhësin e Dzeko në Manchester

Roma është në kërkim të një sulmuesi, në mënyrë që të zëvëndësojë Edin Dzekon që...

Zbulohen shifrat e transferimit

Perisic i thotë “Po” Bayernit

Ivan Perisic do ta vazhdojë karrierën te Bayern Munich. Anësori kroat ka pranuar t’i bashkohet...

Derbi i parë sezonal

Hidhet Shorti i Superiores, Tirana-Partizani luhet javën e 6-të

Shorti i hedhur në FSHF ka përcaktuar kalendarin për sezonin 2019/2020 të Superligës. Derbi i...

'Nxehet' gara për brazilianin

Neymar i vë kushte Barçës, Reali ‘frikëson’ katalanasit!

Neymar pret Barcelonën deri në 20 gusht duke i vënë një afat blaugranave. Nga Spanja...

Video

Nga mbrojtjet më të mira, por Shaqiri i turpëron kështu…

Xherdan Shaqiri është rikthyer të stërvitet me intensitet të plotë, pasi erdhi nga pushimet i...

U mund nga Qarabagu

APOEL Nicosia shkarkon ish-ndihmësin e De Biasit!

Kur ishte ndihmëstrajner i Shqipërisë, krah Gianni De Biasit, mori vlerësimet maksimale për punën e...

"Bota ime u shemb..."

Neymar thyen heshtjen: Le të jetë ky një fillim i ri

Gjykata në Brazil ka mbyllur dosjen me akuza ndaj Neymar, që u hodh në gjyq...

Tratativa në fazë të avancuar

Sane u dëmtua/ Bayern në sulm për yllin e Interit!

Ivan Perisic mund t’i thotë shumë shpejt lamtumirë Interit. Klubi zikaltër ka nisur bisedimet me...

REKLAMA