MENU
klinika
Mbyllen votimet

Uefa shpall golin më të bukur të sezonit!

I lindur për të qenë lider

Arsenal jep lajmin e madh për Granit Xhakën!

Granit Xhaka do të jetë kapiteni i parë i Arsenalit. Ka qenë vetë trajneri Unay...

Askush nuk e priste!

Tre muaj pas atakut vjen lajmi i madh për Casillas!

Porto ka regjistruar zyrtarisht Iker Casillas si pjesë e skuadrës për sezonin e ri të...

Bëhet pjesë e Premier League

Zyrtare: Futbollisti shqiptar transferohet në Londër!

Sulmuesi i Zvicrës, me origjinë shqiptare, Albian Ajeti do e vijojë karrierën e tij në...

"Jo" nga Dybala e Coutinho

Tottenham ‘ngushëllohet’ me talentin e Anglisë!

Tottenham ka blerë lojtarin e U-21 të Anglisë Ryan Sessegnon për 28 milionë euro nga...

Emery kompleton skuadrën

Arsenal godet në merkato/ Blerja e radhës vjen nga Chelsea!

Arsenali surprizon në merkato, duke arritur marrëveshjen për transferimin e David Luiz nga Chelsea për...

Klopp merr vendimin për kosovarin

Ofertë faraonike nga Franca për Shaqirin!

Xherdan Shaqiri mund të ndryshojë ambient pak orë para fillimit të sezonit të ri të...

"Askush nuk më tha"

Pjesë e Nets/ Durant flet për herë të parë!

Korriku ka qenë 1 muaj shumë i vështirë për një nga basketbollistët më të mirë...

Renditja

Sportistet më të paguara/ Tenisi ‘rrëmben’ majën e klasifikimit!

Revista “Forbes” bëri të ditur sportistet më të paguara për periudhën qershor 2018 – qershor...

Ja plani për ringritjen e klubit

Presidenti Takaj rikthen trajnerin e njohur tek Skënderbeu!

Skënderbeu do të mbetet skuadra “bio” e Korçës, pa “transplantuar” në qytetin juglindor një fanellë...

Blerja më e shtrenjtë e zikaltërve

Video/ Lukaku zbarkon në Milano dhe ‘çmend’ interistët!

Rreth 300 tifozë e përshëndetën me ovacione Romelu Lukaku, ndërsa sulmuesi belg arriti në Milano...

Tani nuk e duan as në Spanjë

Armando Sadiku, “Ferrari me gomë të shpuar!”

“Jam një Ferrari!” Një fjali embelatike, ndoshta e thënë në moment euforie, ndoshta e thënë...

REKLAMA