MENU
klinika
Kësaj here 'shembull i keq'

‘Lumë’ kritikash për Buffon/ Portieri ‘tradhëtohet’ nga foto!

Konsiderohej më i miri i ekipit

Lojtari i Kombëtares përfundon në…rrugë!

Futbolli në Rumani është i çuditshëm dhe çmenduria ka prekur dhe klubin e Dinamos së...

Shkëlqeu këtë sezon

United ‘lëshon dorën’/ 80 mln euro për yllin e rivalëve!

Manchester United është vënë në lëvizje për të zëvendësuar Romelu Lukaku-n. Sipas “TalkSPORT”, skuadra e...

'Arkitekti' i suksesshëm firmos kontratën

Vjen lajmi i shumëpritur për tifozët e Ajax!

Martesa mes Erik ten Hag dhe Ajax-it do të vazhdojë ende. Trajneri holandez ka udhëhequr...

Ligji në Kuvendin e Kosovës

Deputetët i thonë ‘Jo’, FBK e zhgënjyer

Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK) është zhgënjyer dhe e befasuar me hezitimin e disa...

Plotësohet dëshira e Simeone

Atletico zyrtarizon blerjen e bujshme nga Real Madrid!

Marcos Llorente është zyrtarisht lojtar i Atlético Madridit pas marrëveshjes së arritur me rivalët e...

Vendimi

Atletika ‘shuplakë’ Rusisë, e lë jashtë Botërorit

Federata Ndërkombëtare e Atletikës (IAAF) vijon betejën me Federatën Ruse, duke shtyrë sërish pa afat...

‘Telenovela’ Neymar

Reali sfidon Barçën me një ofertë gjigande

Vazhdon ‘telenovela’ Neymar. Ylli brazilian është bërë protagonist si jashtë dhe brenda fushës. Pas deklaratës...

Vijiojnë investigimet

Vdekja e Sala/ Policia arreston një person!

Një person është arrestuar me dyshimin e vrasjes nga pakujdesia në lidhje me vdekjen e...

Kuqezinjtë nisin epokën e re!

Milan zyrtarizon trajnerin e ri!

Edhe pse gjithçka ishte e kryer më herët, sot ka ardhur edhe zyrtarizimi i Marco...

Braziliani 'flet pa doreza'

Mesazhi i Neymar: Nuk dua të luaj më për PSG-në, por…

Prej kohësh Neymar Jr është një çështjë madhore jo vetëm në kampin e PSG dhe...

Verdhezinjtë të pandalshëm në merkato

Befasia e merkatos/ Hummels rikthehet tek Dortmundi!

Borussia e Dortmundit nuk di të ndalet në merkato. Së fundmi verdhezinjtë kanë arritur marrëveshjen...

REKLAMA