MENU
klinika
Trajneri i katërt brenda 1 viti

Spanja largon Enriquen, ja kush e zëvendëson!

Një kuqezi tek kuqezinjtë!

E bujshme/ Milani kërkon mesfushorin e kombëtares!

Një lajm i bujshëm është publikuar nga mediet italiane në lidhje me mesfushorin e kombëtares...

'Ujqit e Dëborës' jashtë Europës!

Shtyhet vendimi/ CAS ‘venit’ ëndrrën e Skënderbeut!

Tani është zyrtare, Skënderbeu nuk ka asnjë shans të marrë pjesë në kompeticionet europiane gjatë...

NBA

Fitoi titullin/ Vërshojnë ofertat për yllin e Torontos!

Los Angeles Lakers po përpiqet që të krijojë një ekip të fortë për sezonin e...

Fitues i kampionatit afrikan

Mosha e këtij atleti po i habit të gjithë!

Edward Zakayo Pingua, i cili fitoi garën testuese të 5,000 metrave në Diamond League, që...

Fotografia që ndez shpresat e rikthimit!

Pogba bën Juventusin të ëndërrojë!

Paul Pogba ndodhet në Japoni, atje ku po zhvillon një tur me sponsorin e tij,...

Braziliani drejt rikthimit në shtëpi

Marrëveshja e çmendur/ Neymar pranë Barcelonës!

Neymar  te Barcelona? Lajmi ka kohë që qarkullon, është kthyer në një barcaletë tashmë, por...

"Bernabeu" pret galaktikun e radhës

Reali i pandalshëm/ Nesër një tjetër prezantim!

Pas nënshkrimeve dhe prezantimit të Jovic, Hazard dhe Rodrygo para tifozerësi madrilene në “Bernabeu”, Real...

Blerje të mëdha për italianin

Ja si do te jetë Juventusi i Sarrit!

Si do të jetë Juventus-i i Maurizio Sarri-t? Trajneri që ka marrë vendin e Massimiliano...

Festa e Torontos

2 milionë fansa në rrugë dhe të shtëna me armë!

Gati 2 milionë tifozë kanë mbushur rrugët e Toronto për të festuar titullin e parë...

Formula 1

3 femra shkruajnë historinë në garën e Le Mans!

Në garën 24-orëshe të La Mansh, të zhvilluar mes të shtunës dhe të dielës, për...

"The Special One" thyen heshtjen

Befason Mourinho: E ardhmja do të jetë…

Trajneri portugez Jose Mourinho ende nuk ka gjetur një skuadër për të drejtuar sezonin e...

REKLAMA