MENU
klinika
Publikohet projekti

Ja si do të jetë Stadiumi Kombëtar i Kosovës!

Renditja e FIFA

Kosova ‘fluturon’ në tabelë/ Shqipëria humb 4 pozicione!

Fitorja 2-0 me Moldavinë në “Elbasan Arena” nuk i ka mjaftuar Shqipërisë për të përmirësuar...

Provat e lira

Honda për turp/ Dominojnë Dovizioso dhe Rossi!

Provat e lira të vlefshme për garën e Çmimit të Madh të Katalonjës në Moto...

Kanadezët kampionë të NBA

Toronto shkruan historinë!

Kanadezët e Toronto Raptors kanë hyrë në historinë e basketbollit amerikan, pasi ia kanë dalë...

Nga Champions në Europa League

Largimi i bujshëm/ Skënder Gega gjen ekipin e ri?

Skënder Gega u largua nga Partizani në fund të sezonit fitues, ku titulli kampion erdhi...

Trajneri italian e ka vendosur!

U largua nga Juventus/ Allegri zbulon të ardhmen!

Pas 5 sezonesh mjaft të suksesshme në stolin e Juventusit, ku arriti të fitojë po...

Francezët 'makineri' talentesh

Nga Benzema tek Pjanic/ Formacioni i yjeve nga Lyon!

Lyon është një fabrikë lojtarësh të mëdhenj dhe këtë e ka vërtetuar me emrat që...

E turpshme në Maqedoni

Foli shqip/ Futbollistin e nxjerrin jashtë restorantit!

Një ngjarje e turpshme ka ndodhur në një restorant në Prilep. Lojtari i përfaqësueses së...

Revolucion i çmendur nga "Los Blancos"

Jo vetëm blerje! Real Madrid u ‘vë fshesën’ 17 lojtarëve!

Reali i Madridit është klubi më aktiv në merkaton e kësaj vere. Afrimet e Rodrygo,...

'Tërmet' në shkallët e "Bernabeut"

Hazard prezantohet tek Reali! Ja fjalët e para

Eden Hazard është në dhomën për mediat në stadiumin e Real Madridit, aty ku do...

Milani nis epokën e re

Trajneri i ri i Kuqezinjve mbërrin në Milano!

Tashmë nuk ka më dyshime dhe Marco Giampaolo do të jetë trajneri i ri i...

Befason kampioni i UFC

“McGregor m’u lut që të mos e vrisja”

Më 7 shtator, në Abu Dhabi do të zhvillohet eventi UFC-242 në artet marciale mikse,...

REKLAMA