MENU
Formula 1

Ricciardo ikën zyrtarisht nga Red Bull, gati për Ferrarin

Dueli i shekullit

Floyd Mayweather fton Manny Pacquiaon për revansh

U quajt dueli i shekullit në boksin profesionist, por më shumë nga të ardhurat financiare...

Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare

De Biasi: Ekipet kombëtare janë kthyer në mallkim për mua

Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, nuk po kalon një periudhë shumë të lumtur...

Medalistët e Lojërave Mesdhetare

KOKSH shpërblen Gegën dhe Zenelin me 3 mijë euro

Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar, me në krye presidentin Viron Bezhani dhe në prezencë të anëtarëve...

Njoftimi i FSHF

Përcaktohet stadiumi dhe orari i Superkupës së Shqipërisë

Më 12 gusht ishte përcaktuar të luhej Superkupa e Shqipërisë, por ishte ende në dilemë...

Lë kampionët e Greqisë

Mesfushori i Kombëtares shqiptare drejt transferimit në Suedi

Është kohë merkatoje dhe jo pak futbollistë ndërrojnë ambient për arsye nga më të ndryshmet....

E ardhmja e yllit kroat

Real Madrid, Interit: Modriç vlen 500 mln euro, por ka një shpresë…

Në mediet italiane dhe jo vetëm qarkulloi lajmi se Luka Modriç mund të transferohej tek...

Bayern Munchen

Rummenigge vendos veton: As për 150 mln euro s’e shes Lewandowskin

Robert Lewandowski nuk do të lëvizë nga Bayern Munchen dhe këtë e thotë presidenti I...

Kapiteni i Kroacisë

Dëshira e fundit e Interit në merkato quhet Modriç

Duket paksa e pabesueshme, por që kur Juventus mori Cristiano Ronaldon, në Itali fjalët e...

Sulmuesi argjentinas

Lionel Messi gradohet kapiten i Barcelonës

Nga e marta përfunduan ditët e pushimeve (30 ditë) për Lionel Mesin në Karaibe dhe...

Kampioni i botës

Vetëm Joshua mund të marrë goditje të tilla në stërvitje (Video)

Boksierët profesionistë stërviten fort, por asnjë si Anthony Joshua, që pëson goditje të forta gjatë...

Stoli i Manchester United

Lëvizja më e bujshme, Zidane zëvendëson Mourinhon?

Ditët e fundit Jose Mourinho ka marrë mjaft kritika, por tani çështja është bërë mjaft...