MENU
klinika
Zikaltërit përgatisin dy goditje të mëdha

Interi ‘troket’ në derën e Real Madrid!

Shtyu yllin e Toronto

Aksionisti i Warriors e pëson keq!

Gjatë finales së tretë play off mes Golden State dhe Toronto, në periodën e katërt...

"Diktatori i Ukrainës"

Roma ‘gjen qetësi’/ Zgjedh trajnerin e ri!

Pas situatës së ‘turbullt’ të krijuar në ekip, Roma më në fund i ka dhënë...

Zviceriani shpërthen nga nervat

Roland Garros/ Nadal turpëron Federerin!

Rafael Nadal është hakmarrë ndaj Roger Federerit duke fituar në gjysmëfinalen e Roland Garrosit me...

Ndeshja me Islandën

Reja-s ‘nuk i trembet syri’: S’dua Shqipëri frikacake!

Trajneri i kombëtares shqiptare Edy Reja doli para gazetarëve për të folur në konferencën e...

Holanda në finale

Nations League/ ‘Tulipanët’ djegin ‘Luanët’!

Holanda arriti të triumfojë 3-1 ndaj Anglisë në supersfidën e ‘Nations League‘. Marcus Rashford zhbllokoi...

Presidenti i FIFA kërcënon Kuqezinjtë

Infrantino ‘tremb’ Milanin: Do ta lidh me zinxhirë!

Milani i së ardhmes po merr formë dhe kuqezinjtë momentalisht janë në kërkim të një...

Ç'do të ndodhë me Strakoshën?

U largua nga PSG/ Lazio ‘hap derën’ për Buffon?

Pas njoftimit të lamtumirës ndaj PSG, Buffon nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli i...

Arsyeja

E bujshme/ Arrestohet ‘numri 2’ i FIFA!

Zëvendës presidenti i FIFA-s, ndryshe presidenti i CAF (Konferedata Afrikane) Ahmad Ahmad është arrestuar ditën...

Ylli brazilian jashtë Kupës së Amerikës

Neymar në telashe/ Publikohet video ku dhunon modelen!

Nuk kanë të sosur telashet për Neymar, që vetëm para pak orësh pësoi një dëmtim...

Mjaftojnë 50 mln euro

Manchester City blen talentin e Juventusit!

Aventura e Joao Cancelos te Juventusi zgjati vetëm një sezon, pasi largimi i tij tashmë...

Roland Garros

Tenis/ Surpriza në gjysmëfinalet e femrave!

Janë luajtur sot ndeshjet e fundit çerekfinale për femra në Roland Garros, duke përcaktuar edhe...

REKLAMA