MENU
klinika
Kontakte me klubin elitar

Ibrahimovic përgatit rikthimin e bujshëm në Itali

Zgjedh ekipin e ri

Mbappe bën me ‘dhimbje koke’ PSG-në, refuzon rinovimin!

Një lajm i bujshëm ka ardhur nga Franca: Kylian Mbappe ka refuzuar të rinovojë me...

Pritet zyrtarizimi

Milan ‘hap thesin’/ Akord “faraonik” për yllin e Atleticos!

E pabesueshme ajo që ndodh! Milani dhe Atletico Madrid janë pranë arritjes së akordit “faraonik”...

E bind Pocchetino

Talenti i Premier League zgjedh Tottenhamin!

E përditshmja britanike “The Telegraph”, bën me dije se mbrojtësi i krahut të djathtë Ryan...

Gati të nisë betejën

Befason piloti i Mercedes: Dua të pilotoj një makinë Ferrari

Qëllimi kryesor i Valtteri Bottas është të rinovojë kontratën aktuale me Mercedes, e cila skadon...

"Bashkë do të bëjmë historinë''

“Dyshe magjike”/ Harden mirëpret Westbrook në ekip!

Një nga surprizat e merkatos së verës në NBA ishte transferimi i Russell Westbrook nga...

Impianti drejt përfundimit

FSHF nxjerr në shitje emrin e stadiumit të ri!

Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë me dije se...

Vishet kuqezi!

Tjetër lamtumirë nga Atletico/ Largohet mbrojtësi legjendar!

Pas dy muaj bisedimesh të gjata, Filipe Luis më në fund ka arritur një marrëveshje...

Zgjim në 5 të mëngjesit, pa tualete dhe...

Skuadra gjermane stërvitje “ferri” në Alpe!

Ndryshe nga skuadra e tjera, që zgjedhin resorte fantastike, futbollistëve të Augsburgut do t’iu duhet...

Mund të aktivizojhen ndaj Juves!

Buzëqesh Conte/ Interit i bashkohen 2 përforcime!

Humbja ndaj Manchester United nuk është e rëndë për Interin, sepse është thjesht një test...

"E kryer 99%"

Presidenti konfirmon të ardhmen e De Rossit!

Daniele De Rossi do të vijojë karrierën si futbollist tek Boca Juniors, duke tërhequr vendimin...

Siguron yllin anglez

“Boom”/ United marrëveshje 80-milionshe në merkato!

Manchester United raportohet të ketë arritur marrëveshjen për blerjen 90 milionë euro të yllit të...

REKLAMA