MENU
klinika
Konsiderohej kryesor nga trajneri i ri

E bujshme/ Milani shet papritur yllin e sulmit!

Tronditet Moto GP

E papritur/ Yamaha heq dorë nga Valentino Rossi!

Yamaha nuk ka më besim te Valentino Rossi, duke i treguar derën. Ai që ka...

Inter ende me pushime

Man. United merr fitoren e radhës

Manchester United ka fituar me rezultatin minimal, 1-0, sfidën e parë të International Champions Cup,...

Detajet e marrëveshjes

Roma zyrtarizon objektivin kryesor të Milanit!

Roma e ka bërë zyrtare firmën me Jordan Veretout, i cili kalon nga Fiorentina tek...

Ç'do ndodhë me Skënderbeun?

Takaj: Fajin e ka Dervishi, na bëri kurban!

Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, ka dalë në një konferënce urgjente për shtyp, ku ka...

Nisin negociatat?

Gjici i ‘vë syrin’ Ilir Dajës

Ilir Daja është pa ekip që pas largimit nga Flamurtari dhe emri i tij është...

Premio rekord

US Open arrin shifrat e jashtëzakonshme për tenistët

Organizatorët e Grand slam-it të US Open (26 gusht-8 shtator) kanë bërë me dije sot...

Përfundon aventura tek Napoli

Zhbllokohet çështja “Hysaj”/ Zyrtarizimi afër!

Nuk ka më dyshime, Elseid Hysaj do të jetë futbollisti i ri i Romës shkruan...

Mposht Bjellorusinë

Kombëtarja U-20 surprizon në Europian

Kombëtarja U-20 në basketboll për meshkuj fitoi sot pasdite 76-75 ndaj Bjellorusisë në ndeshjen e...

Vjen pergjigjia e Man. United

Conte ‘ngre zërin’/ Inter ofertë për Lukakun

Inter dhe Manchester United janë takuar në Singapor, aty ku për pak minuta do të...

Merkato

Liverpool blindon egjiptianin , ofertë “faranoike” për Salah

Triumfi në Champions League ka vënë në gjumë të thellë Liverpool. Të kuqtë e Klopp...

"Jam si një anije pa busull"

Shokon Allegri: Kam hequr dorë nga futbolli…

Prej gati dy muajsh, që kur përfundoi sezoni 2018-2019 i Serisë A trajneri Massimiliano Allegri...

REKLAMA