MENU
klinika
Europa mbetet ëndërr për 10 vite!

‘Tërmet’ në Korçë/ CAS ‘burgos’ Skënderbeun!

I jep 'leksion' çekes Strycova

Serena Williams në finale të Wimbledon!

Serena Williams është finalistja e dytë e grand slam të Wimbledon. Tenistja amerikane mundi 2-0...

Surprizë në merkaton e NBA

Westbrook lë Oklahomën/ Bashkohet me Harden!

Kur mendohej se merkato e NBA-së ishte në qetësi të plotë ka ardhur surpriza më...

"Dua t’i thyej fytyrën"

‘Nokauti’ më i shpejtë në histori sfidon McGregor-in

Pak ditë pasi regjistroi nokautin më të shpejtë të historisë së UFC, Jorge Masvidal është...

Humb thellë ndaj Debrecen

Europa League/ Kukësi me një këmbë jashtë turneut!

Skuadra e Kukësit është mposhtur me rezultatin 3-0 nga Debrecen në takimin e parë të...

Presidenti i 'dashuruar' me tifozët

‘Blerja e re’ e Celtic/ Mediat e huaja ‘sytë’ nga Meta

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta duket se ka rënë në “dashuri” me tifozët...

Publikon letrën prekëse

Bashkëshortja e Nainggolan nis luftën e jetës!

Radja Nainggolan është në një moment të vështirë tek Inter, duke qenë se klubi i...

Një nga më të mirët në rolin e tij

Barcelona pranë blerjes së bujshme nga Juve!

Aventura e Joao Cancelos te Juventusi është e destinuar të përfundojë pas vetëm një sezoni,...

Gjermanët 'zgjohen' në merkato

Bayern gjen pasuesin e Ribery në Hollandë!

Bayern Munich është në kërkim të dy lojtarëve anësor për në sulm, duke qenë se...

Cili do të ishte i duhuri?

Juventus me shumë ‘fytyra’/ 3 formacionet e Sarrit!

Me futboll të bukur, Sarri ndërtoi pasurinë e tij në stolin e Empolit. Në mënyrë...

Wimbledon

Halep ‘shkatërron’ Svitolinan dhe shkon në finale!

Simona Halep ka shkatërruar Elina Svitolina 6-1 6-3 dhe është kualifikuar për në finalen e...

Në Madrid i tregojnë derën

Mbërrin oferta e çmendur për Bale!

Gareth Bale refuzon një ofertë të çmendur nga Kina. Edhe pse nuk bën më pjesë...

REKLAMA