MENU
klinika
Kategoria e Parë, java 14

Vllaznia fiton derbin, Bylis ia del në Elbasan

Serie A e Premier League

Lazio dhe Arsenal identik, fitojnë nga 3-1

Pas katër barazimesh dhe një humbjeje në pesë ndeshjet e fundit të kampionatit, Lazio është...

NBA

LeBron rikthen Lakers, Raptors vënë “veton”

Spektakli i NBA vazhdon nga dita në ditë, me surpriza dhe emocione. LeBron James shënoi...

Premier League, Java 18

Liverpool nuk njeh pengesa, mban kreun

Liverpool edhe njëherë tjetër ka treguar se mbetet pretendenti kryesor për të fituar titullin këtë...

Bundesliga, java 17

Dortmund nuk gabon dy herë radhazi

Borussia Dortmund ka lënë menjëherë pas humbjen në mesjavë në Dusseldorf, duke fituar 2-1 në...

Marrëveshja

Juventus nënshkruan kontratën 408 mln €

Juventus me të drejtë mund të pretendojë të jetë kampion i Europës. Me një yll...

Tenisti bamirës

Nadal jep 1 mln euro për të përmbyturit

Një gjest human që ka bërë jo pak bujë. Një tenist i jashtëzakonshëm dhe kampion...

Kategoria Superiore, Java 18

Tirana shënon në fund, mposht Flamurtarin

Një gol në fundin e ndeshjes dhe Tirana ka marrë maksiumin në ndeshjen e fundit...

Vetëm njëri perfekt

Ekzekutuesit më të mirë të penalltive nga 2014

Zakonisht, në një skuadër, është caktuar se kush i gjuan penalltitë, pavarësisht se nganjëherë thyhet...

Kategoria Superiore, Java 18

Skënderbeu në krizë, e mposht edhe Kamza

Ka përfunduar ndeshja e parë e javës 18-të të Kategorisë Superiore, javë që shënon edhe...

Manchester United

Arsyeja kryesore pse u shkarkua Mourinho

Vijon të lakohet ende shkarkimi i Jose Mourinhos nga Manchester United. Sipas “Daily Mirror”, shkarkimi...

Portieri shqiptar

Strakosha zëvendëson Handanoviç tek Inter?

Thomas Strakosha nuk është duke kaluar një moment të mirë, por në fakt, Lazio si...

REKLAMA