MENU
klinika
Premier League, Java 22

Chelsea “blindon” me vuajtje zonën Champions

Ligue 1

PSG “harron” shpejt eliminimin nga Kupa

Ka munguar Neymar, por PSG nuk mund të gabojë dy herë radhazi. Parisienët fituan 3-0...

Premier League, Java 22

Salah rikthen Liverpool te fitorja

Ka mjaftuar një gol i Mohamed Salah dhe Liverpool ka fituar 1-0 në transfertë ndaj...

Boks

Fury-Wilder, fiksohet revanshi mes tyre

Nuk ka një datë fikse, por promotori i boksierit britanik Frank Warren ka deklaruar sot...

Kupa e Italisë

Lazio e nis vitin me “poker” golash

Lazio e ka nisur më së miri vitin 2019, teksa në sfidën e parë ka...

E verbëra takon Tottin

Videoja e tifozes së Romës që të përlot

Michela, një vajzë që ka humbur shikimin, ka takuar idhujt e saj. Ajo nuk sheh,...

Premier League, java 22

West Ham “largon” Arsenalin nga Champions

Arsenal u është rikthyer rezultateve negative, teksa është mposhtur në derbin londinez nga West Ham....

Etrit Berisha

“Dua një trofe, do hap shkollë në Kosovë”

Portieri i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, kohët e fundit është rikthyer në një futbollist të...

Maxi lopez

“Kur Icardi nuk është, Wanda më telefonon”

Një deklaratë që i ka hedhur benzinë zjarrit më shumë, në një moment kur Icardi...

Klubi zikaltër

Ofertë faraonike nga Kina për Inter, por…

Mediet italiane sot kanë zbuluar një ofertë marramendëse që është vënë në tavolinën e presidentit...

Merkato

Benfica kërkon mbrojtësin e Kombëtares

Një lëvizje, që nëse do të realizohej, do të ishte e madhe për vetë lojtarin,...

NBA

Golden State “shkatërron” Chicago Bulls

Një fitore spektakolare e kampionëve në fuqi të NBA. Golden State Warriors, në “Oracle Arena”,...

REKLAMA