MENU
Asnjë si “pantera e zezë”

Një vit pa luajtur, por më e paguara në botë

Flet trajneri i bardhebluve

Ze Maria në sulm: Dua gola nga Tirana

Java e dytë e Kategorisë Superiore do të nisë me takimin mes Tiranës dhe Teutës...

Kërcënimi i futbollistëve të La Liga-s

Grevë nëse do të bëhet ndeshje në Amerikë

Futbollistët kampionatit spanjoll nuk kanë ndërmend të lë luajnë qoftë një ndeshje të La Ligas...

Frymëzuar nga qilimi fatsjellës

Kjo është fanella e ekipit të njohur rus!

Duket si një bluzë inovative, maksimumi nga ato të prezantimit, por kurrsesi një fanellë për...

Zbulohet posteri zyrtar

Nurmagomedov-McGregor, dueli famoz i UFC-së

UFC ka zbuluar posterin zyrtar të ndeshjes për titullin kampion të peshës së lehtë mes...

Diskriminonte myslimanët

Klubi izraelit heq rregullin islamofob

Ekipi izraelit i Beitar Jeruzalem ka fituar famë në të gjithë botën për politikën diskriminuese...

Reklamoi ish-gruan në internet

Ish-lojtari i Serie A dënohet me 6 muaj burg

Ish-futbollisti i Republikës Çeke, Tomas Repka, është dënuar me gjashtë muaj burg. Gjykata e Brnos...

Basketbollisti i veçantë

12-vjeçari gjigant që mund shokët me lehtësi

Duhet të shikosh videon, ta besosh në të vërtetë. Të gjithë e kemi pasur një...

Sulmuesi i kuq

Partizani merr vendimin final për Çanin

Ish-sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Edgar Çani, që dikur luajti edhe me Katanian në Serie A...

Flet trajneri i të kuqve

Gega: Tifozët janë aset për Partizanin

Pas humbjes në Korçë ndaj Skënderbeut, Partizani do të udhëtojë këtë javë drejt Kamzës, kudo...

Zgjedhja e gabuar e talentit

La Shqipërinë, Greqia s’e fton as në miqësore

Largimet dhe afrimet në radhët e ekipeve kombëtare tashmë janë bërë rutinë, sidomos për futbollistët...

Meshkujt tentuan mrekullinë

Volejboll, Shqipëria nuk ia del me Kroacinë

Kombëtarja e Shqipërisë në volejboll për meshkuj është mundur 3-1 nga Kroacia në takimin e...