MENU
Të besuarit e Erjon Bogdanit

Kombëtarja U-19 fiton miqësoren ndaj Islandës

Dyshimet janë të forta

Golashënuesi rus me doping gjatë Botërorit?!

Një rrëmujë e madhe është në horizont për Rusinë. Mesfushori Denis Cheryshev, i cili gjatë...

Historia e yllit të Arsenal

“Më ofendojnë, tifozët më thërrasin lesbike!”

Marrëdhënie mes futbollistëve dhe tifozëve është një pjesë thelbësore e futbollit. Jo vetëm në aspektin...

Moto GP

Lorenzo i pakapshëm, Ducati niset i pari

Jorge Lorenzo ka dominuar provat kualifikuese të Çmimit të Madh të San Marinos dhe ka...

Ylli i Manchester City

Sane tregon arsyen e largimit nga Gjermania

Largimi i djeshëm ka bërë bujë të madhe në media, por Leroy Sane ka ikur...

San Jose poston videot

Ekipi amerikan, jehonë kapitenit Hyka

Skuadra amerikane e MLS, San Jose, i ka bërë jehonë Jahmir Hykës, i cili në...

Fat i keq për Nadal

Përcaktohen finalistët e US Open

Janë luajtur edhe gjysmëfinalet për meshkuj të turneut të tenisit US Open, teksa do të...

Reagimi pas fitores ndaj Izraelit

Shënoi i biri, Ragip Xhaka: Zemrën te Shqipëria

Nuk ka më polemika, Graniti ka lënë pas Botërorin dhe festimet me shqiponjë, ndërsa Taulanti...

Miqësoret në Amerikën Latine

Simeone debuton me gol, Brazili fiton në SHBA

Ndërsa Europa është e angazhuar me ndeshjet në Ligën e Kombeve, në Amerikën Latine janë...

Analiza e ish-kapitenit të Kombëtares

Lorik Cana: Fati ndihmon atë që e kërkon

Në ndeshjen ndaj Izraelit, ku kombëtarja kuqezi fitoi 1-0 me gol të Xhakës, nuk mund...

Nga Hysaj e Xhaka, te Basha e Hyka

Kuqezinjtë: S’ishte perfekte, s’mbaron këtu!

Pas fitores së parë 1-0 ndaj Izraelit në Ligën e Kombeve, kanë folur thuajse të...

Trajneri për fitoren ndaj Izraelit

Panucci: Vlejnë zyrtaret dhe jo miqësoret!

Trajneri i Shqipërisë, Christian Panucci, pas fitores kundër Izraelit se ishte shumë i kënaqur me...