MENU
klinika
Tërheqja e irlandezit

Presidenti i UFC tregon qëllimin e McGregor

Zyrtarizimi

Bayern kryen blerjen 80 mln euroshe

Ende pa mbaruar sezoni, Bayern Munchen zyrtarizon blerjen e dytë. Pas Pavard, një tjetër francez...

Vendimet

Disiplina dënon trajnerin e Tiranës

Komisioni i Disiplinës ka marrë vendimet përkatëse për atë çfarë ka ndodhur në ndeshjet e...

Karate

Spanja pranon Kosovën në Evropian

Qeveria spanjolle u detyrua nga Komiteti Olimipik Ndërkombëtar ta lejojë Kosovën të marrë pjesë me...

Respekti

Rastet kur lojtarët rivalë u duartrokitën

Vetëm 6 lojtarë kanë arritur që me klasin e tyre të marrin duartrokitjet e tifozërisë...

Uniforma e Juventus

Tifozët juventinë kundër fanellës së re

Pas Barcelonës dhe Real Madrid, është Juventus që ka ndryshuar fanellat për sezonin e ardhshëm....

NBA

Antetokounmpo fiton duelin me Harden

Një duel mes të mirëve në NBA, mes dy kandidatëve për çmimin e MVP të...

Moto GP

Apeli vendos për fituesin e Katarit

Merr fund dilema e fituesit të garës së parë sezonale të Moto GP, zhvilluar në...

"Euro 2020"

Supergol i Xhakës, Italia luan “tenis”

Italia nuk është kursyer aspak ndaj Lihteshtejnit, duke fituar thellë 6-0, duke marrë kreun e...

Miqësorja

Mungon Messi, por Argjentina fiton

Pas disfatës në miqësore me Venezuelën, Argjentina ia ka dalë në të radhës, duke fituar...

Kombëtarja U-21

Shpresat vuajnë në Andorra, vetëm 1 pikë

Ndryshe nga Kombëtarja A, ekipi Shpresa ka vuajtur në Andorra, ku vetëm në fund ka...

Humbja e legjendës

FSHF e Tirana: U prehsh në paqe Ali Mema!

Sot, pas një sëmundje të rëndë, është ndarë nga jeta në moshën 76 vjeçare ish-futbollisti...

REKLAMA