MENU
klinika
Lajmi i hidhur

Shuhet legjenda e Kombëtares

Me Maqedoninë e Veriut

Kombëtarja U-19 humb miqësoren e dytë

Kombëtarja shqiptare e 19 vjeçarëve, e drejtuar nga trajneri Nevil Dede, është mundur në ndeshjen...

Kampioni rus

Reagon Khabib pas tërheqjes së McGregor

Ka reaguar luftëtari rus i arteve marciale mikse Khabib Nurmagomedov pasi legjenda e UFC-së, Conor...

Trajneri

Ikën Enrique, nuk drejton sonte Spanjën

Ende nuk dihet shkaqet, por Spanja do të ndeshet sonte me Maltën për kualifikueset e...

Emri i njohur

Prezantohet trajneri i ri te Vllaznia

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, Vllaznia ka zgjedhur trajnerin e ri dhe...

Trajneri i ri

Kombëtarja, FSHF nis kontaktet me Hasin

Ka nisur fushata për trajnerin e ri të Kombëtares, teksa janë lakuar edhe emrat e...

Kombëtarja

Duka: Trajneri i ri mund të jetë shqiptar

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, duke folur pas ndeshjes me Andorrën në lidhje direkte me...

Rekordi provizor

Ecuri fantastike, Kosova e para në botë

Kosova nuk ka fituar mbrëmë, por edhe me barazimin 1-1 ndaj Bullgarisë ka vendosur një...

Shokon të apasionuarit e UFC

Tërhiqet nga sporti Conor McGregor ?

Luftëtari irlandez, Conor McGregor përmes një postimi të shkurtër në rrjetet sociale, ka njoftuar tërheqjen në...

NBA

Blazers dhe Nets dhurojnë spektakël

Një ndeshje spektakolare e NBA  ishte ajo e “Moda Center” të Portland mes Blazers dhe...

Trajneri i Kombëtares

Bulku: Uroj që Andorra të ndalë ndonjë rival

Trajneri Ervin Bulku, duke folur pas fitores ndaj Andorrës, me rezultatin 0-3, shpreson që në...

"Euro 2020"

Goleadë e Anglisë, Portugalia ngec sërish

Duket si film i parë, Anglia shënon përsëri 5 gola, ndërsa Portugalia ngec sërish në...

REKLAMA