MENU
klinika
"Kemi patur kontakte intensive"

Dybala zgjedh Anglinë/ Negociata sekrete prej një muaji

"Lufta nuk ka mbaruar"

McGregor kërkon hakmarrjen ndaj Khabib!

Conor McGregor insiston se lufta e tij me Khabib Nurmagomedov nuk ka mbaruar, por sipas...

"Los Colchoneros" nuk humbin kohë

Atletico gjen pasardhësin e Griezmann!

Atletico Madrid pritet që të bëjë një revolucion të vogël në skuadër gjatë merkatos së...

Për një shifër marramendëse

Rashica shpërblen veten/ Blen makinën super luksoze

Ai është një ndër talentet më të mire, që kanë shpërthyer këtë sezon në Bundesliga,...

Kandidat për stolin

Mourinho i përgjigjet Juventusit!

Që pas largimit të Massimiliano Allegrit, me stolin e Juventusit janë lidhur një sërë emrash,...

'Thyen' Bucks

Raptors rikthehet fuqishëm në lojë

Toronto Raptors triumfoi lehtësisht ndaj Milwaukee Bucks në ndeshjen e 4-t finale të konferencës së...

Detajet e transferimit

Hazard zyrtarisht tek Borussia Dortmund!

Borussia Dortmund e ka nisur vrrullshëm këtë merkato verore dhe duket se po punon fort...

Revolucion në Manchester

Ringritja e United/ 7 transferimet që kërkon Solskjaer!

Ole Gunnar-Solskjaer po përgatit një revolucion në skuadrën e Manchester United, pas sezonit aspak pozitiv....

Prezantohet mbrojtësi gjerman

Dortmund zyrtarizon blerjen e parë!

Borussia Dortmund ka zyrtarizuar blerjen e parë të merkatos verore, vetëm pak ditë pas përfundimit...

Gati ta ndjekë edhe trajneri

Juventus godet në merkato/Akord me mesfushorin serb!

Juventusi është duke u përgatitur për një revolucion në verë ku do të ketë lëvizje...

Shkëlqen Curry

NBA/ Warriors kampion në Perëndim!

Skuadra e Golden State u shpall kampione në Konferencën e Perëndimit për të pestin vit...

Rikthime dhe risi në Kombëtare

‘Shqipëria e re’ e Reja-s/ Trajneri publikon listën

Edy Reja duket se është familjarizuar shpejt me Kombëtaren Shqiptare dhe ka njohur më mirë...

REKLAMA