MENU
klinika
Tragjedia e futbollistit

Autopsia, trupi i gjetur është i Sala

Tragjedia

Zjarr në qendrën stërvitore, vdesin 10 vetë

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Brazil, kur një zjarr i...

Serie A, java 23

Një penallti dhe Lazio “kap” Champions

Lazio-Empoli ka hapur javën e 23-të të Serie A, ku bardhekaltrit kanë fituar 1-0 në...

Presidenti i Prishtinës

“Duka në UEFA përfaqëson edhe Kosovën”

Armand Duka, president i FSHF-së, u zgjodh anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s në kongresin...

Presidenti i FSHF-së

Paga e Dukës si anëtar i KE-së së UEFA-s

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, është zgjedhur ditën e sotme në Komiteti...

Golat dhe grupet

UEFA me ndryshime të mëdha në Champions

Champions League do të ketë ndryshime të mëdha në të ardhmen dhe UEFA është duke...

Presidenti i FSHF-së

Anëtar i UEFA-s, Duka: Fitoi futbolli shqiptar

Gjatë ditës së sotme, Armand Duka u zgjodh anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-së, në...

Rrëfimi i Lenjanit

“Sala na thoshte mua e Canës: Vamos Albania!”

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, duke folur për Gazetën Express, ka rrëfyer të kaluarën...

Mamaja e Ronaldos

“Në hotel ajo shkoi për të luajtur letra?”

Zhvillimet e fundit në futboll u duk sikur u harrua akuza e përdhunimit e Cristiano...

Presidenti i FSHF-së

Duka zgjidhet në Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s

Futbolli shqiptar do të jetë i përfaqësuar në UEFA me presidentin e FSHF-së, Armand Duka,...

NBA

Golden State jep spektaklin e radhës

Skuadra kampione në fuqi e NBA, Golden State Warriors, ka dhuruar spektaklin e radhës, duke...

FIFA

Renditja: Ngrihet Kosova, bie Shqipëria

Edhe pse nuk ka zhvilluar asnjë ndeshje që nga klasifikimi i fundit, Shqipëria ka humbur...

REKLAMA