MENU
klinika
Shpërthen mesfushori kuqezi

‘Rilind’ Hyka/ Dy gola dhe sinjal Edy Reja-s

Projekton të ardhmen

Gattuso takim ‘blic’ me agjentin e Cristiano Ronaldos

Trajneri i Milanit, Genaro Gattuso pavarësisht fokusit për të kualifikuar kuqezinjtë në Champions League, shqetësohet...

Super goli i Xavit

Kampionatin e ndërron, por zakonin s’e harron

Nëse përmendet Xavi Hernandez të gjithëve ju vjen në mendje spektakli i dhuruar nga ”maestro”...

Jazz shtyn festën e Rockets

Play Off/ Bucks siguron kualifikimin

Edhe Milwaukee është bashkuar me skuadrat e tjera të NBA që kanë siguruar kualifikimin në...

Premier League

Chelsea ndalet nga Burnley, por ngjitet në Champions

Chelsea është ndalur në barazim 2-2 me Burnleyn në shtëpi. Blutë e Londrës nuk arritën...

Serie A

Mertens nuk mjafton/ Atalanta përmbys Napolin në shtëpi

Napoli ka humbur në shtëpi me rezultatin 1-2 ndaj Atalantës. Të besuarit e Gasperinit konfirmuan...

Avancojnë punimet

Ndriçohet “Arena Kombëtare”

Punimet në stadiumin “Arena Kombëtare” vazhdojnë me ritme të larta, me shpresën që impianti të...

NBA

Play Off/ Toronto e Portland gati të ‘përqafojnë’ çerekfinalet

Toronto Raptors ka thelluar në 3-1 bilancin me ndeshje përballë Orlando Magic, në fazën e...

'Parakalon' edhe Bolt-in

Mbappe shënon gol me ‘shpejtësinë e erës’

Kylian Mbappe shkëlqeu dje me tre gola në fitoren e Paris Saint Germain ndaj Monaco,...

Tifozët 'pushtojnë' qytetin

Kampion pas 34 vitesh, PAOK ‘djeg’ Selanikun

Triumfi i PAOK-ut në kampionatin grek bëri që në Selaniku të ‘digjet’ nga festa. Tifozët...

Francezi shënon 'hat-trick'

Reali triumfon ndaj Bilbaos/ Dortmund ‘kërcënon’ Bayernin

Karim Benzema ishte njeriu i ndeshjes në fitoren e Realit  3-0 ndaj Athletic Bilbaos, duke...

'The Reds' luftojnë për titullin

Liverpool nuk fal dhe rikthehet në krye, Arsenal ‘thyhet’ në shtëpi

Liverpooli nuk ka ndërmend të dorëzohet në garën për titullin kampion në Premier League. Skuadra...

REKLAMA